Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy: Evic vtc mini, jakieś ogniwo (vtc5, hg2 albo 30q) i Cubis powinny dać radę. Możesz używać passthrough albo kupić więcej ogniw i ładować w zewnętrznej ładowarce. Ewentualnie istick20W i nautilus mini - tańszy zestaw ale też znacznie niższej jakości (jak to zwykle bywa).
@Qfarcowy: mild wave cena 179 pln. Co prawda się psuje( guzik wciska się do środka baterii), mi się popsul już 2 razy, ale w esmoking gdzie kupowałem dają gwarancję na baterie n 6 miesięcy i wymiana od ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten fajek to przebrandowany ijust 2 który jest tańszy z jakieś 3 dyszki ale nie wiem jak właśnie z tą gwarancja i chodzo słuchy że
@ciekawosc7: ijust2 jest tańszy o połowę i jakoś nie rdzewieje a gawrancję ma... no popatrz - zamiast na 6 miesięcy to na pół roku. Hehe, wspaniałe jak esmoking pcha frajerom te Mild Wave'y jako absolutną nowość i coś niesamowicie magicznego.
@Qfarcowy: @hjrhombre: @beer_man: to już Joyetech AIO się wydaje ciekawszy i od iJusta, a tym bardziej tego Milda, a za 70zł na edymie jest.
@Qfarcowy: słuchaj Waspina, bo dobrze Ci radzi. Evic VTC Mini + Cubis będzie super. I polecam otworzyć się na kwestie kręcenia grzałek i robienia liquidów, bo wysiłek niewielki, a korzyści wiele.
@Waspin: jak nie masz edymu pod ręką to wysyłanie i czekanie jest słabe, esw masz wszędzie. a poza tym każdy może sobie wybrać sklep w którym kupuje. ijust gdzieś poza dymem kosztuje około 135zł najtaniej I to w gownosklepie
@beaverr: czekanie to zazwyczaj 2 dni robocze. Moim zdaniem esw robi fatalną robotę, byłem na kilku ich wyspach na początku swojej vaperskiej "kariery" i to, co ich sprzedawcy wygadują ludziom to tragedia po prostu (już słyszałem, że grzałki do Wave mają lepsze oddawanie smaku - rozebrałem jedną - jest identyczna jak do ijust2 co do mikrona, że od własnego liquidu się ślepnie (sic!), że 18650 kupują wariaci, bo to wybucha (w
@Qfarcowy: 6 miesięcy to co innego niż pół roku masz rację ;) i napisałem "nie wiem" co do gwarancja Bo nie wiem czy wymieniają na miejscu. Ja jestem zadowolony z milda będę mial go do śmierci bo popatrz będzie mi się psuł częściej niz pół roku( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt kosztuje więcej ale wolę zapłacić i być pewnym że mi uznają gwarancje, po za tym jestem zadowolony
@psrytny: @Waspin:
Mam e-dym na miejscu, więc u nich zrobię zakupy. Z pomocą kolegi @beer_man zdecydowałem się na zestaw:

JOYETECH EVIC-VTC MINI + 2x ORYGINALNY AKUMULATOR SONY VTC5 + JOYETECH CUBIS ATOMIZER

Dziękuję wszystkim za porady. Co do robienia liquidów i grzałek za waszymi namowami zagłębiam się właśnie w "tajniki" :)

@ciekawosc7: pss, nie tutaj odpisałeś :P
Cubis jest swietny bo nie ma szans na wycieki, maly minus, ze troche chlupie chwile po zalaniu lq. Bardzo polecam ten zestaw ktory mi tu polecono czyli VTC Mini i Cubis.