Witam Was serdecznie,
na sprzedaż leci sporadycznie używany Smok TFv4 w kolorze Czarnym, w wersji Full kit (
1 x grzałka Triple Coil (0.2 ohm), RBA Single coil, szkalny pyrex(przeźroczysty), 2x Pierścień silikonowy, śrubokręt, 1szt bawełny,Instrukcja obsługi).
Dodatkowo:
- 5x fabrycznie nowa Grzałka Quad (tej od full kita już nie mam)
- czarny pyrex (nieużywany)
- Baza RBA Dual Coil (nieużywana)

Cena to 250zł za zestaw.

Grzalkę triple coil używałem sporadycznie więc
Wczoraj odkąd przyszedł mi epaps czyli koło 14 nie wypaliłem żadnego zwykłego papierosa. Kupiłem liquid 24mg nikotyny i raczej nie odczuwałem potrzeby zajarać zwykłego. Teraz byłem. I w zasadzie bez różnicy. Nie czuje ciśnienia na zwykłego papsa, raczej nawet niedosyt palenia i doplaiłbym epapsa xD czyli #rzucampalenie idzie dobrze. następny zwykły papieros zostanie zapalony za minimum 48 godzin


Także polecam, epaps solidna alternatywa dla zwykłych #papierosy . Nikotyna to #!$%@? i uzależnia,
Wkurzają mnie resztki aromatów zajmujące mi miejsce w szafie, coś stoi na przeszkodzie, żebym zlał ze sobą aromaty w proporcjach, jakie daję do liquidu? np. gdybym chciał mieć "gotowca" na tiger's blood wlałbym do jednej buteleczki 6ml truskawki, 3ml arbuza i 0,75ml kokosa i tak zostawił do czasu aż bym go potrzebował np. miesiąc to coś złego by sę stało?
#epapieros
#mojliquid
Drogie Mirki i Mirabelki tworzące własny liquid. Wrzucam sugerowane stężenia dla aromatów TPA, myślę że będzie to bardzo pomocne. Osobiście sprawdziłem aromat TPA Pinacolada w stężeniu 15% - mogłoby się wydawać, że sporo ale takie stężenie rekomendowali na stronie i muszę przyznać, że wyszło idealnie. Jak wiadomo niektóre aromaty są ok przy niskich stężeniach, natomiast niektórym trzeba trochę więcej. Zapraszam do lektury, mam nadzieje że się przyda. (jak było to wybaczcie)

http://www.v-ecigs.com/tfa-flavor-percentage-recommendations/
Witam Mireczki i proszę o radę. Jakie aromaty z TPA dobrze oddają smak tego co jest napisane na etykietce jako single? Które polecacie właśnie do singli, ewentualnie mixów 2 smaków? I co to za smak "koolada", coś ala cukierek lodowy czy bardziej w stronę mentolu? Z góry dzięki i pozdrawiam. :)
#epapieros #epapierosy #mojliquid
@xardas060: Nie muszę ich przemywać od czasu do czasu. Jest to mega wygodne, koszt ~27gr. W samej igle zawsze zostaje trochę poprzedniego aromatu i trzeba nabierać powietrze w strzykawkę aby się go pozbyć. Potem znowu zostajesz z bąblem powietrza w strzykawce (gdy mamy do każdego osobną, zero powietrza i zabawy z nim). Jak robisz małe porcje po 20ml to niektórych aromatów daje się małe ilości pokroju 0.2ml, przy takich ilościach wspólne
O to i wyniki rozdajo z :
tego wpisu:

Dowolny liquid 10ml otrzymuje:


natomiast po jednym liquidze 5 ml otrzymują:


Brawa dla zwycięzców, Wybierzcie sobie jakie chcecie smaki z rozpiski liquidów (z góry zaznaczam że jest tylko 4 liquidy po 5 ml)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WSGtW-T07ykPBalwPKZq3g3EQIS8e_aRSRA7SxO8gR8/edit?usp=sharing

Jeśli ktoś mimo to chciałby dostać jakiś liquid to zapraszam na pw, tak samo jak zwycięzców rozdajo ( ͜͡ʖ ͡€)
#epapieros #sprzedam #epapierosy
Pobierz eciek - O to i wyniki rozdajo z :
tego wpisu:

Dowolny liquid 10ml otrzymuje:
SPO...
źródło: comment_duruqFsSfI33bz7qlYz3pG8or4NymBTs.jpg
#epapieros #epapierosy
Z cyklu "obsługa klienta zagranico".

Na Vape Expo kupiłem sobie liquid Ministry of Creams. Głównie dlatego, że malezyjski, do tego bardzo mi posmakował (Strwmlk konkretnie). Poszło sporo, bo 40 albo 50zł na butelkę 30ml na targach, gdzie takie butle były za darmo. Ok, w UK te liquidy są po 17£ ale cebula mocno.

Odpakowałem w domu i... no nie bardzo, był megalejący, strzelał i w grzałce i do ust, rozwalił
@hjrhombre: no kurde, swoje wziąłem ale jak dawali, bez rzucania się. A kupiłem łącznie 5 liquidów - strwmlk, cheesecake (Liberty z Vampire Vape) i 3 butle z Charlie's chalk dust (ale zapłaciłem za 1,5 z tych 3 de facto).
Ile liquid powinien się przegryzać? Owocowy. W piątek wyjeżdżam na #pyrkon i zastanawiam się, czy zamawiać składniki i samemu sobie coś zmieszać, czy póki co kupić jeszcze gotowca od Pana Chmurki. Przesyłka pewnie doszłaby we wtorek, czyli miałbym 3 dni. Wystarczyłoby?

#epapieros
@ayylmao: jak bezpłatna wysyłka do sklepu ma być płatna? Odbierałem w sklepie nawet wczoraj i jest za darmo nawet jak zrobisz 5 zamówień po jednym przedmiocie (tak to jest jak po zrobieniu zamówienia się człowiekowi coś przypomni ;D)
mirki jak dziala takie urzadzenie? Niby cos tam o mechanicznych modach w necie jest napisane ale i tak nie czaje xD Rozumiem ze to po prostu kawalki metalu obrobione na tokarce do ktorego wkladasz baterie ale jak to sie uruchamia i co na tym pali (w sensie jak obliczyc jaka konkretnie grzalka jak bedzie sie nagrzewala w dripperze zeby nie zbobrzyc odrazu)? Ja na tym nawet nie widze przycisku power ( ͡
Pobierz IsraelKilman - mirki jak dziala takie urzadzenie? Niby cos tam o mechanicznych modach...
źródło: comment_4bwhgfXIboVrjN4OaTtC17JWIsRrZFlC.jpg
@IsraelKilman: imo bez sensu zakup, jeśli masz regulowanego moda. jak się zdecydujesz mimo to, to wybieraj raczej rurki z topcapem 510 i magnetycznym guzikiem (ew. side button mech mod). alternatywą są hybrydy, które są dość wybredne jeśli chodzi o atomizery i stan batek, więc nie polecam. ważne w wypadku mechników jest włożenie batki dobrą stroną, w innym wypadku zwara i vent. dobrze byłoby, gdybyś na rapidtables sprawdzał obciążenie batek (cdr) pod
Drogie Mireczki, witam Was serdecznie, na wstępie powiem że chciałbym by ta historia była prima aprilisowym żartem od Criusa i Dna200...
Od miesiąca testuję grzałki ze Stali [b]nierdzewnej[/b] SS316l (chociaż nie jestem w 100% pewien, drut otrzymałem w prezencie) i dzisiaj wymieniając watę spróbowałem je przepalić lekko -10 zwojów na 2.5mm - 40w w trybie Waty (nie TC bo bym nie miał możliwości przepalenia). Po chwilowym przepaleniu na grzałkach pojawiła się [b]rdza?][/b]
Pobierz karoleeek - Drogie Mireczki, witam Was serdecznie, na wstępie powiem że chciałbym by ...
źródło: comment_gwdaSV5eCE3xtWWoRZWrIpEjP0zfz1ii.jpg
@karoleeek: nie wiem czym jest ten rudy nagar tak naprawdę, podejrzewam, że to rdza, mam to nakażdym 315L i 316L, wg badań ta stal rdzewieje, poza tym narażamy ją na ekstremalne podgrzewanie i studzenie (zgodnie ze specyfikacją drut 316L, tak jak 315L to drut spawalniczy - a my na nim nie spawamy. Z drugiej strony m.in. dlatego jest świetny do TC - ma znaną krzywą TCR, która w spawarce umożliwia m.in.
@Dorken: Generalnie tu źródło Z tego, co ja zrozumiałem ogniskami korozji są nieciągłości strukturalne a potem rozprzestrzenia się na całą resztę. Nieciągłości powstają w wyniku przepięć (łuk elektryczny w hotspocie) i naprężeń.
Nie ma nierdzewnej stali, jest stal trudna do skorodowania. Nie wiem, czy bawiłeś się np. nożami z nierdzewki - zostawione na zewnątrz szybko zachodzą korozją, która jest łatwa do zmycia np. colą.
@pozytywny: Zakręcasz pierścień przy nalewaniu? Jeśli nie, to płyn Ci ucieka grzałką (przecieka przez bawełnę, bo po odkręceniu góry nie ma podciśnienia w zbiorniku). Mam na Crownie ponad 15k hitów i przeciekł mi tylko kilka razy, kiedy właśnie zapomniałem zakręcić airflow przy nalewaniu rzadkiego soczku.