Mirki jak jest szpula z claptonem i napisane jest np 26 AWG + 30 AWG, to który to rdzeń a który owijka? chce sobie kupić konkretny żeby zrobić grzałki takie jak odpowiadają a za cholere nie wiem któro to co :D
#epapieros
#epapieros
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Wykop.pl
na sprzedaż leci sporadycznie używany Smok TFv4 w kolorze Czarnym, w wersji Full kit (
1 x grzałka Triple Coil (0.2 ohm), RBA Single coil, szkalny pyrex(przeźroczysty), 2x Pierścień silikonowy, śrubokręt, 1szt bawełny,Instrukcja obsługi).
Dodatkowo:
- 5x fabrycznie nowa Grzałka Quad (tej od full kita już nie mam)
- czarny pyrex (nieużywany)
- Baza RBA Dual Coil (nieużywana)
Cena to 250zł za zestaw.
Grzalkę triple coil używałem sporadycznie więc