No, wreszcie e-dym zwiększa ilość sklepów stacjonarnych. Lista miast w których będzie otwierał punkty i szuka do nich pracowników:

Lublin
Bydgoszcz
Rzeszów
Poznań
Białystok
Olsztyn
Częstochowa
Bielsko Biala
Gliwice
Bytom
Zabrze
Rybnik
Wodzisław Śl,
Rybnik
Kielce
Radom
Toruń
Gdynia
Opole
Wałbrzych
Zielona Góra
Gorzów Wkl.
Koszalin
Elbląg
Płock
Kalisz
Tarnów

wiadomo, przy 800 punktach ESW to nic, ale i tak to krok w dobrą stronę

#epapieros #epapierosy
@wzr1one: @ONGHi: no i dobrze, ja sie cieszę, bo będe mógł zamawiać z odbiorem osobistym :) plus po wejściu dyrektywy normalnie po ludzku kupować - u mnie w mieście same gówno wysepki z liquidami i sprzętem Milda/Volisha i jeden sklep ESW, który wiadomo, ceny ma przeważnie przesadzone mocno
Witam. Jakiś czas temu kupiłem dripper "HellBoy", ale mam też OBS Criusa z baza Velocity, która o wiele bardziej przypadła mi do gustu. Właśnie stwierdziłem, że nie chce mi się bawić z bazą w "HellBoy" więc postanowiłem go sprzedać i kupić "Tsunami" od GeekVape ze wspomnianą bazą Velocity. Co sądzicie na temat tego Drippera? Na necie nie znalazłem, żadnych opinii więc chciał bym byście mi doradzili czy kupić to czy jednak dno
@dzika_wiewiorka: Inow osiąga maksymalnie 40 watt i startuje od 0,25 ohma, nie ma żadnych regulacji i sam dobiera moc do grzałki. Wydaje mi się on dobrym wyborem ale może w innych sieciach znajdziesz coś lepszego w tym przedziale cenowym.
@Nihi: ale solidnie. tanio to ja kiedys kupilem Volisha Lexa 300zl za dwie sztuki i po miesiacu wrocilem do normalnych fajek. przerzucilem sie na to co napisalem to tak jak przesiasc sie z malucha to passata ( ͡° ͜ʖ ͡°) (passata bo wierze, ze sa lepsze sprzety ktore bede mial okazje porownac do ferrari :) )
@laryngolog88: do nautilusa są bardzo popularne grzałki i na każdej wysepce są, pewnie standardowo po 10zl ale mogę się mylić. jeśli doplucnie to trzeba byłoby poszukać czegoś z większym otworem AH, a nie przychodzi mi nic teraz do głowy co obsłuży 10-15w max.
Miureczki, czy to normalne, że zewnętrzna część Aromamizera mocno się grzeje w TC SS316L dual 0.2ohma 45W 530'F? ~3 minuty "chain vape" i obudowa wręcz parzy, dodatkowo RX200 przy guziku również jest relatywnie gorący. Wcześniej leciałem na fused claptonie dual 0.25ohma ~110W i nawet po 8-10 minutach był ledwie ciepły.

Halp ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapieros #epapierosy
@vgf_: w sumie to bez sensu, że jak zalewał grzałkę to nalał trochę od góry a potem od razu na boku skoro dzięki tym bocznym kanalikom wiadomo kiedy cała wata jest nasiąknięta.

No i w normalnym cuboidzie można spokojnie zmniejszać waty w trybie kontroli temperatury