@Oszczer: @tejotte: @VinexUs: @Hark: @MightLight: @Veldzia:

No i zamowilem i przyszedl :)
Niestety chyba nie umiem tego ustawic(probowalem na roznych ustawieniach Watt). Chmury zero, ja sie dusze jak cholera, w gardlo drapie.

Podejrzewam ze to kwestia tego ze zalalem 12mg. Nie idzie tego vapowac tak jak mowiliscie.
Chyba musze jak najszybciej kupic 0mg i zmieszac z tym co mam... bo zero przyjemnosci ;(

#epapieros #epapierosy
Pobierz valotr - @Oszczer: @tejotte: @VinexUs: @Hark: @MightLight: @Veldzia: 

No i zamowil...
źródło: comment_hPvz3Jdr5uHPs9V39gfZVLcBABCNS3fQ.jpg
Czy da się skręcić jakiś fajny setup nie posiadając wkrętarki i innych tego typu sprzętów? Chciałbym ukręcić sobie coś nowego, ale w domu będę dopiero za 2 tygodnie, a tam mam cały potrzebny sprzęt ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chce mi się z kolei kręcić kolejnego micro coila (jednak mieliście racje, że jak już się zacznie, to chce się więcej i więcej. I ze sprzętem i w ogóle
@Patri295: Możesz spróbować skręcić ręcznie 2x0,4 i dołożyć równolegle 0,5 tylko jeden zwój mniej żeby się grzał szybciej od skrętki. Z moich szacunków wynika, że powinno działać, nie tak jak staged heating z claptonem ale jednak.
@Jorgu: Jak nesteś nowy w e paleniu - to ja bym polecał:
- zasilanie: Evic VTC mini - sensowne zasilanie na 1 ogniwo. Ew. Cuboid (2 ogniwa), RX200 (3 ogniwa)
- ogniwa: Najlepiej LG HG2, Sony VTC5 albo Samsung 30Q
- atomizer: Dla początkujących na kupne grzałki Cubis ew. Uwell Crown
- (opcjonalnie) - ładowarka do ogniw - sensowne ładowarki to Nitecore, Efest (ich baterie są do dupy ale ładowarki bardzo
Siemka
Może mi ktoś doradzić ze stężeniem/ilością kropli danego aromatu?

Inawera:
kaktus (koncentrat)
cool mint (koncentrat)
truskawka (koncentrat)
gruszka (koncentrat)

Kaktusa i gruszke robiłem już na różne sposoby - od 3% do 6% i za 0 smaku (czas leżakowania ok 2 tygodnie)
cool mint 3% i wychodzi ok
truskawka podobnie jak kaktus i gruszka - ostatnio dałem 10kropli i po 4 dniach sprawdzilem - cos tam bylo czuc O.o
baza inawera VPG
@Settez: 10 kropli na ile ? ja zawsze jak single mieszam, to startowo daje 5%, jak słabo smaczy to w kolejnym mieszaniu daje wiecej.

Kup strzykawki insulinówki - kosztuja coś kolo 20 -30 groszy za sztuke - to taka strzykawka o pojemnosci 1ml z dokładną podziałką, dodawanie aromatów na krople jest słabe, bo tak naprawdę nie wiesz ile dodałeś
Hej mireczki, ja tak wieczorkiem do tych mieszających.
Zawsze kupowałem gotowe bazy po 100ml, zawsze miałem kilka buteleczek po poprzednich i rozlewałem po pół dodając aromatu, tym razem kupiłem bazę 500ml i szczerze mówiąc zrobiłem 150ml i strzykawka głębiej nie idzie :D jak mieszacie duże ilości?

Tak btw, polecam aromaty Dillon's, buteleczka 15ml wychodzi 15zł, ale daje się max 5% aromatu no i buteleczki fajne, bo szklane i z pipetą ( ͡
@Repo: ja zawsze wylewałem do czystej szklanki i z niej pobierałem glikol, odmierzałem strzykawką odpowiednie wartości i porcjowałem do butelek 50 ml. Glikol odmierzony, następnie identycznie z gliceryną. Na koniec dawałem bazę nikotynową, ale to już do kieliszka rozlewałem i porcjowałem do wcześniej przygotowanych butelek.

Dla każdej substancji oddzielne naczynie i oddzielne strzykawki. Bazę nikotynową i glikol można strzykawką z igła porcjować, ale glicerynę to już samą strzykawką z uwagi na
@Repo: ja mam taką kuchenną, tylko z dosyć drobną podziałka raz trafiłem, nie jest duża bo wchodzi do niej 200 ml, ale taka laboratoryjna jest najlepsza, sam sie rpzymierzam, żeby sobie kupić - na allegro idzie spokojnie po pieniadzach znalezc, fajnym dynksem są też lejki laboratoryjne, jak robisz wieksze ilosci, ciezko znalezc normalny kuchenny lejek z taką szujką, zęby wlazł to takich standardowych buteleczek na liquidy, a laboratoryjny spokojnie, a kosztuje
@kspr: Griffin ciekawy. Aromamizer (albo v2 albo Supreme) do chmur jak imponują Ci zamki pełne przeciągów. Hastur RDTA. Moonshot (dla zegarmistrzów) albo jednogrzałkowy Theorem (ale go jeszcze nie ma)
Jakieś fajne setupy, które mogę wrzucić do Griffina? Aktualnie jadę na claptonie, mam jeszcze drut SS - póki co TC nie próbowałem bo jest mi to zbędne. Mogę zrobić np. parallel coila z drutu SS i wrzucić to normalnie do trybu mocy? Z tego co się orientuję drut SS jest najbezpieczniejszy z tych do TC - tj. on nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji jak nikiel, co nie?

#epapieros
Drogie Mirasy z #epapieros #epapierosy, jaki parownik jest aktualnie najlepszy? Czy znajdę coś lepszego od KangerTech SubTank Plus?

Od dłuższego czasu korzystam z wynalazku o nazwie Protank 3 ww. producenta. Nie jestem zadowolony; mam serdecznie dość bulgotania, wycieków świniącego się liquidu, ustawicznie jebiących się grzałek itd... stąd opis tego nowszego modelu nie do końca mnie przekonuje. Czy można gdzieś dostać coś lepszego? Może być droższe -- zależy mi przede wszystkim na
Pobierz DuzyZlyWilk - Drogie Mirasy z #epapieros #epapierosy, jaki parownik jest aktualnie na...
źródło: comment_8RiV3xbS983U21rKlNxaNZXMmf4iqzmT.jpg