Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Jaka polecacie baterie? Widzę spinner 3 jest juz, lepsza od 2? Zależy. Mi zeby byla z usb #epapieros #epapierosy #pytanie
- 3
@laryngolog88: evic vtc mini z LG HG2, Sony VTC5 albo Samsungiem 30Q i jakiś sensowny atomizer jak Cubis.
@Patry5: Kupiłem tą na jakiej mocy to palic to jest tak ze jak na 15 będę to szybciej grzalka sie przepali. I jakgrzalka jest 1.5 a pokazuje 1,9 to znaczy ze spalona?
- 5
Jak ktoś by chciał zrobić coś w podobie Pana Chmurki - Czerwony Kapturek to wyszło mi coś bardzo podobnego:
Strawberry ripe TPA 8%
Strawberry FA 3,5%
Strawberry kiss Inawera 1%
Vanilla bean ice cream 5%
Bavarian cream 3%
dodatkowo jak ktoś by chciał klona Pura Juice - Imperial Delight http://e-liquid-recipes.com/recipe/457584/Gambit+v2 (szarlotka i lody waniliowe)
#mojliquid #epapieros
Strawberry ripe TPA 8%
Strawberry FA 3,5%
Strawberry kiss Inawera 1%
Vanilla bean ice cream 5%
Bavarian cream 3%
dodatkowo jak ktoś by chciał klona Pura Juice - Imperial Delight http://e-liquid-recipes.com/recipe/457584/Gambit+v2 (szarlotka i lody waniliowe)
#mojliquid #epapieros
- 1
Aspire Triton 0,4ohm (25-30W) 5 sztuk - oddam za 50zł w Warszawie (możliwość puszczenia poleconym +6zł).
#vape #epapieros #epapierosy #vaperzy #epalenie
#vape #epapieros #epapierosy #vaperzy #epalenie
- 3
@Oszczer: @tejotte: @VinexUs: @Hark: @MightLight: @Veldzia:
No i zamowilem i przyszedl :)
Niestety chyba nie umiem tego ustawic(probowalem na roznych ustawieniach Watt). Chmury zero, ja sie dusze jak cholera, w gardlo drapie.
Podejrzewam ze to kwestia tego ze zalalem 12mg. Nie idzie tego vapowac tak jak mowiliscie.
Chyba musze jak najszybciej kupic 0mg i zmieszac z tym co mam... bo zero przyjemnosci ;(
#epapieros #epapierosy
No i zamowilem i przyszedl :)
Niestety chyba nie umiem tego ustawic(probowalem na roznych ustawieniach Watt). Chmury zero, ja sie dusze jak cholera, w gardlo drapie.
Podejrzewam ze to kwestia tego ze zalalem 12mg. Nie idzie tego vapowac tak jak mowiliscie.
Chyba musze jak najszybciej kupic 0mg i zmieszac z tym co mam... bo zero przyjemnosci ;(
#epapieros #epapierosy
- 3
Nowe informacje w temacie ustawy :
Nowa ustawa tytoniowa i wynikające z niej ograniczenia w zakresie reklamy i promocji papierosów elektronicznych nie wejdą w życie 20 maja 2016. Ustawa i wszystkie jej regulacje wejdą w życie z opóźnieniem, które może wynieść 4-8 miesięcy.
#epapieros
Nowa ustawa tytoniowa i wynikające z niej ograniczenia w zakresie reklamy i promocji papierosów elektronicznych nie wejdą w życie 20 maja 2016. Ustawa i wszystkie jej regulacje wejdą w życie z opóźnieniem, które może wynieść 4-8 miesięcy.
#epapieros
@hjrhombre:
@Oszczer:
@znienackowy: https://starychemik.wordpress.com/2016/04/04/pilne-dyrektywa-jednak-poczeka-na-razie-wszystko-po-staremu/ tutaj macie więcej info :)
@Oszczer:
@znienackowy: https://starychemik.wordpress.com/2016/04/04/pilne-dyrektywa-jednak-poczeka-na-razie-wszystko-po-staremu/ tutaj macie więcej info :)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Czy da się skręcić jakiś fajny setup nie posiadając wkrętarki i innych tego typu sprzętów? Chciałbym ukręcić sobie coś nowego, ale w domu będę dopiero za 2 tygodnie, a tam mam cały potrzebny sprzęt ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chce mi się z kolei kręcić kolejnego micro coila (jednak mieliście racje, że jak już się zacznie, to chce się więcej i więcej. I ze sprzętem i w ogóle
- 1
@Waspin: @jakubskate: Właśnie oglądam na yt jak zrobić claptona ręcznie. Trochę roboty jest, ale nawet o dziwo ładny mu wyszedł!
Subtank mini - biały + 2 bazy rba - 62pln z przesyłką
Wismec rx200 + 3 akumulatory samsung 30q - 172pln z przesyłką
Ktoś chętny ;)?
#epapierosy #epapieros
Wismec rx200 + 3 akumulatory samsung 30q - 172pln z przesyłką
Ktoś chętny ;)?
#epapierosy #epapieros
Komentarz usunięty przez moderatora
@hjrhombre: używka, a po prostu chciałem się go pozbyć, za 200 nikt nie chciał :D ale już sprzedany ;p
- 2
- 6
@Jorgu: Jak nesteś nowy w e paleniu - to ja bym polecał:
- zasilanie: Evic VTC mini - sensowne zasilanie na 1 ogniwo. Ew. Cuboid (2 ogniwa), RX200 (3 ogniwa)
- ogniwa: Najlepiej LG HG2, Sony VTC5 albo Samsung 30Q
- atomizer: Dla początkujących na kupne grzałki Cubis ew. Uwell Crown
- (opcjonalnie) - ładowarka do ogniw - sensowne ładowarki to Nitecore, Efest (ich baterie są do dupy ale ładowarki bardzo
- zasilanie: Evic VTC mini - sensowne zasilanie na 1 ogniwo. Ew. Cuboid (2 ogniwa), RX200 (3 ogniwa)
- ogniwa: Najlepiej LG HG2, Sony VTC5 albo Samsung 30Q
- atomizer: Dla początkujących na kupne grzałki Cubis ew. Uwell Crown
- (opcjonalnie) - ładowarka do ogniw - sensowne ładowarki to Nitecore, Efest (ich baterie są do dupy ale ładowarki bardzo
- 1
Siemka
Może mi ktoś doradzić ze stężeniem/ilością kropli danego aromatu?
Inawera:
kaktus (koncentrat)
cool mint (koncentrat)
truskawka (koncentrat)
gruszka (koncentrat)
Kaktusa i gruszke robiłem już na różne sposoby - od 3% do 6% i za 0 smaku (czas leżakowania ok 2 tygodnie)
cool mint 3% i wychodzi ok
truskawka podobnie jak kaktus i gruszka - ostatnio dałem 10kropli i po 4 dniach sprawdzilem - cos tam bylo czuc O.o
baza inawera VPG
Może mi ktoś doradzić ze stężeniem/ilością kropli danego aromatu?
Inawera:
kaktus (koncentrat)
cool mint (koncentrat)
truskawka (koncentrat)
gruszka (koncentrat)
Kaktusa i gruszke robiłem już na różne sposoby - od 3% do 6% i za 0 smaku (czas leżakowania ok 2 tygodnie)
cool mint 3% i wychodzi ok
truskawka podobnie jak kaktus i gruszka - ostatnio dałem 10kropli i po 4 dniach sprawdzilem - cos tam bylo czuc O.o
baza inawera VPG
- 1
@Settez: 10 kropli na ile ? ja zawsze jak single mieszam, to startowo daje 5%, jak słabo smaczy to w kolejnym mieszaniu daje wiecej.
Kup strzykawki insulinówki - kosztuja coś kolo 20 -30 groszy za sztuke - to taka strzykawka o pojemnosci 1ml z dokładną podziałką, dodawanie aromatów na krople jest słabe, bo tak naprawdę nie wiesz ile dodałeś
Kup strzykawki insulinówki - kosztuja coś kolo 20 -30 groszy za sztuke - to taka strzykawka o pojemnosci 1ml z dokładną podziałką, dodawanie aromatów na krople jest słabe, bo tak naprawdę nie wiesz ile dodałeś
- 2
Hej mireczki, ja tak wieczorkiem do tych mieszających.
Zawsze kupowałem gotowe bazy po 100ml, zawsze miałem kilka buteleczek po poprzednich i rozlewałem po pół dodając aromatu, tym razem kupiłem bazę 500ml i szczerze mówiąc zrobiłem 150ml i strzykawka głębiej nie idzie :D jak mieszacie duże ilości?
Tak btw, polecam aromaty Dillon's, buteleczka 15ml wychodzi 15zł, ale daje się max 5% aromatu no i buteleczki fajne, bo szklane i z pipetą ( ͡
Zawsze kupowałem gotowe bazy po 100ml, zawsze miałem kilka buteleczek po poprzednich i rozlewałem po pół dodając aromatu, tym razem kupiłem bazę 500ml i szczerze mówiąc zrobiłem 150ml i strzykawka głębiej nie idzie :D jak mieszacie duże ilości?
Tak btw, polecam aromaty Dillon's, buteleczka 15ml wychodzi 15zł, ale daje się max 5% aromatu no i buteleczki fajne, bo szklane i z pipetą ( ͡
- 2
@Repo: ja zawsze wylewałem do czystej szklanki i z niej pobierałem glikol, odmierzałem strzykawką odpowiednie wartości i porcjowałem do butelek 50 ml. Glikol odmierzony, następnie identycznie z gliceryną. Na koniec dawałem bazę nikotynową, ale to już do kieliszka rozlewałem i porcjowałem do wcześniej przygotowanych butelek.
Dla każdej substancji oddzielne naczynie i oddzielne strzykawki. Bazę nikotynową i glikol można strzykawką z igła porcjować, ale glicerynę to już samą strzykawką z uwagi na
Dla każdej substancji oddzielne naczynie i oddzielne strzykawki. Bazę nikotynową i glikol można strzykawką z igła porcjować, ale glicerynę to już samą strzykawką z uwagi na
- 1
@Repo: ja mam taką kuchenną, tylko z dosyć drobną podziałka raz trafiłem, nie jest duża bo wchodzi do niej 200 ml, ale taka laboratoryjna jest najlepsza, sam sie rpzymierzam, żeby sobie kupić - na allegro idzie spokojnie po pieniadzach znalezc, fajnym dynksem są też lejki laboratoryjne, jak robisz wieksze ilosci, ciezko znalezc normalny kuchenny lejek z taką szujką, zęby wlazł to takich standardowych buteleczek na liquidy, a laboratoryjny spokojnie, a kosztuje
@ajakmyslisz: Ile bys za niego z wysyłka chcial? bo ja potrzebuje chwilowo po prostu czegoś i no.
@adrianos007: Podrzuć adres na PW. Nie chcesz nunchaku na części ? Widzę, że coś tam pisałeś o zerwanym gwincie, u mnie coś robi zwarcie, może Tobie uda się to naprawić.
Mam ten srebrny http://vipvapesmanchester.co.uk/wp-content/uploads/vision-vapros-v-spot-pyrex-glass-vdc-tank-atomizer-coils-2-723-p.jpg
Mam ten srebrny http://vipvapesmanchester.co.uk/wp-content/uploads/vision-vapros-v-spot-pyrex-glass-vdc-tank-atomizer-coils-2-723-p.jpg
Posiadam MILD EM i nie wiem co się stało bo gdy podłączam pod ładowarkę i wciskam przycisk to przycisk zaczyna migać na czerwono. Bez ładowarki nic nie reaguje O co chodzi? #epapieros #epapierosy
- 0
@Knykiec: sprawdz inna ładowarke, albo reklamacja na baterie jak jeszcze masz
nigdy tak nie miałem, może ładowarka popsuta
- 1
Jakieś fajne setupy, które mogę wrzucić do Griffina? Aktualnie jadę na claptonie, mam jeszcze drut SS - póki co TC nie próbowałem bo jest mi to zbędne. Mogę zrobić np. parallel coila z drutu SS i wrzucić to normalnie do trybu mocy? Z tego co się orientuję drut SS jest najbezpieczniejszy z tych do TC - tj. on nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji jak nikiel, co nie?
#epapieros
#epapieros
Podróba? #epapieros #epapierosy (po co 2 tagi?)
Drogie Mirasy z #epapieros #epapierosy, jaki parownik jest aktualnie najlepszy? Czy znajdę coś lepszego od KangerTech SubTank Plus?
Od dłuższego czasu korzystam z wynalazku o nazwie Protank 3 ww. producenta. Nie jestem zadowolony; mam serdecznie dość bulgotania, wycieków świniącego się liquidu, ustawicznie jebiących się grzałek itd... stąd opis tego nowszego modelu nie do końca mnie przekonuje. Czy można gdzieś dostać coś lepszego? Może być droższe -- zależy mi przede wszystkim na
Od dłuższego czasu korzystam z wynalazku o nazwie Protank 3 ww. producenta. Nie jestem zadowolony; mam serdecznie dość bulgotania, wycieków świniącego się liquidu, ustawicznie jebiących się grzałek itd... stąd opis tego nowszego modelu nie do końca mnie przekonuje. Czy można gdzieś dostać coś lepszego? Może być droższe -- zależy mi przede wszystkim na
@DuzyZlyWilk: ale do uwella grzałek nie kupisz na każdej wysepce, tylko online ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Założyłem dostępność grzałek jako ważny argument, poza tym faktem uwell lepszy.
Założyłem dostępność grzałek jako ważny argument, poza tym faktem uwell lepszy.
- 1
Polecałbym Uwell Crown albo Uwell Rafale.
@DuzyZlyWilk: @BeDoEl: Rafale podobno dupy nie urywa i jest upierdliwy w użytkowaniu, więc lepiej zostać przy Crownie.
- 2
@elbankiero: ja wzialem ostatnio biscotto i jakis mix owocow lesnych od FA na single i calkiem niezle






















#epapieros