Wpis z mikrobloga

Hej, wapujące świry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupiłem dzisiaj swojego pierwszego drippera i że się tak zapytam - na co to komu? komu to potrzebne?

Jedyne zastosowanie jakie widzę dla tego ustrojstwa to próbowanie samogonów, w sumie do tego go kupiłem...

Smak i chmurka podobne do tego jakie mogę uzyskać chociażby na subtanku, stąd moje pytanie - czy drippowanie w dzisiejszych czasach ma jakikolwiek sens?

Są tu jacyś zwolennicy takiego sposobu wapowania?

#epapieros #epapierosy
  • 17
@Waspin: Szczerze? Wsadziłem tylko watę zamiast sznurka do tego co chińczyk ukręcił... W sumie to jestem zadowolony, jutro się pobawię w microcoile z grubszego druta. Po prostu pytam czy ktoś dostrzega jakieś plusy dripperów, poza tym że idealnie nadają się do testowania samogonów..
@heheszek: generalnie wszyscy użytkownicy twierdzą, że (w zależności od modelu) smak i chmura na dripperach przerastają rta. Mi ciężko powiedzieć, na swój dopiero czekam, powinien być jutro.
@heheszek: #bojowkavelocity

Ja jestem jednym z tych którzy pala tylko na driperze. Najbardziej sobie chyba cenię brak oporu przy zaciaganiu, czyli świetny airflow i praktycznie brak ograniczenia mocy oraz po prostu prostotę. Dripper to taki prosty wóz z ogromnym silnikiem - dużo pali, musisz często go zalewac, ale daje dużo frajdy i jest bajecznie prosty w obsłudze/naprawach. :) W sumie dla mnie jedyny minus tych parownikow to konieczność ciągłego zakraplania, ale
@Cummykaze: szczerze to nigdy nie miałem tanka, zawsze na driperach. Zastanawiam sie nad kupnem tanka, ale boje sie ze będzie mi przeciekał, rozbije sie i będzie większy od zasilania (zamierzam kupić minivolta)
@heheszek: moje samsungi i tak sa przetyrane ze nie trzymają dnia nawet (na 25w teraz wapuje)
@MrGreeneye: powiem ci, ze przy moich wydatkach na epapierosa jakie mam teraz to jest to majątek. Ostatni raz to w listopadzie kupiłem bazę za 30zl + aromatów za 30zl i mam spokój do dzisiaj. A jakbym miał sie #!$%@? z chodzeniem co chwila do sklepu po nowe grzałki to bym chyba wolał kupić paczkę