Wpis z mikrobloga

Wymieniałem wczoraj grzałke w Cubisie, z Claptona 1.5Ohm 8-20W na SS316 0.5ohm 15-30W. Pali mi się o wiele gorzej, gardło mnie normalnie boli po paleniu tego, przy oddychaniu świszcze, liquid czasami pryska i parzy mnie w język, gdy ustawiłem na kontrole temperatury po około 3sekundach temperatura jest w 'protection'. Jak po prostu naciskam na przycisk, to leci sam dym z atomizera.

Co może być tego przyczyną? Evic vtc mini + cubis

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedź

#epapierosy #epapieros #vapenation
  • 19
Dobrze zalogowana grzałka? Temperatura ustawiona na porządne no 200st a przy tym ok 18W? I jeśli dobrze rozumiem uzywales drutu SS bez kontroli temperatury!?
Tak się nie robi. Poczytaj na trawniku o tc i ss a potem montuj ja w parowniku :)
Pozdrawiam
A ps.
Wołam @abadonik może on ma rady?
@beaverr: Tak robię, przy 30W jest już znacznie gorzej i liquid częsciej tryska i parzy mi język a ból gardła się zwiększa
@mmaraxx: Wydaje mi się, że tak
@blackdog: Hmm, to już nie wiem- niemniej używałem na kontroli temperatury i jedyna różnica jest taka, że szybko było protection i liquid nie "pluł" mnie
Teraz od razu po naciśnięciu przycisku wlacza sie temperature protection - jest szansa, że grzałka jest w jakikolwiek sposób uszkodzona fabrycznie?
@znienackowy: Chyba jednak nie bo 10x gorzej XD coś chyba #!$%@?łem...
Od 30minut szukam tego na internecie i znaleźć nie potrafię, mógłbys jakimkolwiek linkiem sypnąć? Bardzo proszę :C