#epapieros #epapierosy

Posiadam eleaf ijust2.

Wczoraj zauważyłem że ciężko się ciągnie buszka - mały/słaby przepływ powietrza.
Długo szukałem przyczyny, przedmuchiwałem, rozkręcałem aż w końcu przepłukałem grzałkę i zauważyłem że w przelocie jest coś jak kamień, czarne, twarde grudki. Przeczyściłem to i przelot jest teraz bardzo dobry.

Pytanie moje:
Skąd się taki nalot/osad/kamień bierze? Czy jest to zwęglony liquid? Czy powinienem inaczej używać epapierosa? Czy coś robię źle?
Nowe sprzęty od AWT, dzięki którym waszym boxom nigdy nie zabraknie mocy.

Od kilku dni w naszych sklepach możecie znaleźć zupełnie nowe akumulatory AWT. Bardzo pojemną wersję 3500 mAh i 35A oraz piekielnie mocną 2600mAh i 50A.

Na dokładkę użyteczna ładowarka z czytelnym wyświetlaczem i możliwością ładowania zarówno z sieci, jak i z portu USB.

#epapieros #epapierosy #smookepl
Pobierz Smooke_pl - Nowe sprzęty od AWT, dzięki którym waszym boxom nigdy nie zabraknie mocy....
źródło: comment_YLefXxCMXNVkrGViYZScv37vVVh1PfAX.jpg
#epapierosy #epapieros Siemanko. Mam subox od kangertecha i niestety ostatnio efajka mi spadła i rozwalił mi się cały subtank. Teraz nie wiem czy opłaca się sprzedać ten dół od suboxa dołożyć powiedzmy 100 zł i kupić jakąś nową e fajkę czy kupić normalnie nowego subtanka za te 130-150zł ? Są jakieś warte uwagi nowe e papierosy w tej cenie ? Odkąd kupiłem to się tym nie interesowałęm bo nie potrzbeowałem więc pewnie
@123sl: a racja, zapomniałem o tym, u mnie w urzędach pocztowych są kolejki na 40-60 minut dlatego zawsze albo kiosk ruchu albo paczkomat albo kurier. Poczta to najgorsza opcja z możliwych.
Mirki jak część z was wie, mam sporo liquidów/aromatów z UK na sprzedaż po taniości, ale tak samo część z was pytała się o możliwość sprowadzenia innych smaków. Największą popularnością cieszyły się aromaty firmy T-juice (wszystkie wyszły).
Z tej własnie okazji zorganizuję drobną dostawę, także jeśli wpadnie wam coś w oko od tego producenta to dajcie mi znać, a ja spróbuję uzupełnić zapasy o właśnie te smaki, a więc każdy znajdzie coś
@Oszczer: pisałem kiedyś tam, poluzowała mi się jedna 'wieża' i jest na luźno, zamówiłem już kolejny deck i tak, a że notch coil mi nie wchodził na dwa to zrobiłem miejsce dla dodatkowego :X co jak co ale smakuje nieźle i daje rade
@Patry5: na początku bedzie bez różnicy, w stacjonarnych nawet bazy nikotynowe 1kg bedą sprzedawane ( ͡° ͜ʖ ͡°) dosc potwierdzone info od sprzedawcy
Mircy jaki setup polecacie?
Mój ajdżast się psuje i czuję że to jego ostatnie chwile więc pewnie teraz kupię boxa.


Nie jestem biegły w temacie boxów więc proszę doradźcie coś. Potrzebuję coś prostego, ale z powerem. Nie kręcą mnie jakoś nastawienia, super opcje etc. Prosty w obsłudze box i dobry parownik z kupnymi grzałkami i będę happy.

#pomozecie ? #pytanie #epapierosy #epapieros
@goomowy: to, co Ci powiedzieli dotyczy poprzedniej generacji baterii, sprzed 5 lat. Baterie li-ion normalnie używasz jak chcesz, nie powinno się ich przeładowywać (elektronika pilnuje za Ciebie) i rozładować do zera (jak mod się wyłącza z braku mocy, bateria nadal jest załadowana w ponad połowie)

Natomiast podejrzane jest tak szybkie zużycie baterii. Powinna Ci starczyć na minimum pół dnia z ijust2. Najprawdopodobniej nie jest nowa albo jest podróbką. Na przyszłość kupuj