Wpis z mikrobloga

@Atencja-com: jak chcesz jakis nizszy lvl moda to polecam evica. Ja mam vtwo mini z criusem i jak dla mnie smiga jak marzenie. Nie potrzebuję wiecej niz 75W. Oczywiście crius tylko jeśli chcesz sam kręcić ( co rowniez polecam).
@Atencja-com: Tak, dokładnie to. Ja do tego mam OBS Crius czyli: https://e-dym.pl/pl/atomizery/1765-atomizer-obs-crius-rta-baza-velocity-style.html
Mam biały, ale zostałam uprzedzona, ze ponoć farba łatwo odpryskuje, wiec jak chcesz tego uniknąć to bierz stalowy.
W zestawie masz jakieś skręcone druty i watę, ale nigdy z tego nie korzystałam.
Jeśli chodzi o drut to na początek spoko jest Kanthal 0,5. Z jakimiś claptonami możesz sie bawić potem.
No i wata, ja używam Fiber freaks Oryginal. Do
@Mireczka_: Btw polecanie criusa ziomkowi od volisha to rak. Ważną kwestią jest to, że Pico oprócz średnicy i budowy, nie różni się praktycznie niczym. Elektronika jest prawie identyczna. Jedyne co vtwo posiada to zegar. W #!$%@? do szczęścia potrzebny.
@Kanapa_Tango_Down: dlaczego rak? Jak nie jest debilem to sobie poradzi. Po chuu* kupowac cos pomiedzy. Crius jest zajebisty i upieram sie przy tym.
Akurat pico jest spoko tylko dla mnie ma prezencje zabawki uposledzonego chinskiego chlopca, dlatego mam evica.