Wpis z mikrobloga

@flager: wersja kolekcjonerska była o 30zł taniej niż u konkurencji i z darmową dostawą. Więc co, sugerujesz, że mam kupić gdzie indziej i dopłacić, tak? Dzięki za takie rady, zachowaj je dla siebie.
@JazzBlurr: Ja tylko grzecznie pytam, niczego nie doradzam, Jak cokolwiek porównywałem, to Empik miał zawsze droższe, a na pudełkach i wersjach kolekcjonerskich mi nie zależy.
@flager: ja też niewiele tam kupuję z racji tego, że mają +20% ceny wyższe od konkurencji, jednak to była dobra okazja a premiera gry dzisiaj o północy więc również grzecznie się pytam, czy ktoś miał podobną sytuację i kiedy produkt został dostarczony.
powinieneś dzisiaj móc odebrać @JazzBlurr. pomijając jednak tę kwestię to zgodzę się, że warto w empiku kupować gry, choćby ze względu na opcję, która wczoraj została podjęta na Łowcach Gier http://lowcygier.pl/preordery/diablo-iii-reaper-of-souls-przeglad-ofert-przedpremierowych/ :) jak pokażesz tańszy model u konkurencji to obniżą cenę. a co do tego sporu to nie byłbym taki pewien racji cdp, bo oni też mają swoje za uszami, poczekajmy na wyrok :)