W #empik są jeszcze promocje na filmy #bluray od Monolith Film.
Właśnie zgarnąłem ekranizację trylogii Millennium Stiega Larssona i parę innych filmow :)
Tydzień temu szukałem Millennium, jednak cena za wszystkie trzy części było niejako zaporowa :) A tu taki bonus :)
http://www.empik.com/film/filmy-blu-ray,3302,s?distributor=Monolith&resultsPP=60&sort=priceAsc
Właśnie zgarnąłem ekranizację trylogii Millennium Stiega Larssona i parę innych filmow :)
Tydzień temu szukałem Millennium, jednak cena za wszystkie trzy części było niejako zaporowa :) A tu taki bonus :)
http://www.empik.com/film/filmy-blu-ray,3302,s?distributor=Monolith&resultsPP=60&sort=priceAsc






















Powinni po jeden wpadce przypilnować takich rzeczy...
TVN jak Xbox One - wpadka za wpadką.