Wpis z mikrobloga

@MartynaCytryna: A czym mamy się chwalić osobie, która zwraca się do nas per "cebulaki", nie taguje wpisu, ogranicza się do książek dostępnych w empiku i nie precyzuje upodobań (wyobraź sobie, że to od czego ja się nie mogłem oderwać kogoś innego może znudzić po kilku stronach)? Bardzo proszę, emigruj.
  • Odpowiedz
@MartynaCytryna: Nie dziwi, jest zwyczajnie obraźliwy. Wobec użytkowników mikrobloga przyjęło się "Mirki/Mirkówny" i pochodne. Przejrzyj wpisy pod tym tagiem, sama się przekonasz. I jeśli jakąkolwiek krytykę kwalifikujesz jako "ból dupy" to rozmowa z Tobą zwyczajnie nie ma sensu. Kup jakąkolwiek książkę, a potem jeszcze jedną, i następną. Gdy w końcu zrozumiesz różnicę pomiędzy tymi dwoma pojęciami to wróć, a ja z chęcią polecę jakąś - tym razem konkretną - książkę.
  • Odpowiedz
Zależy czym się interesujesz, popatrz sobie na ich stronie może na bestsellery? Ja ostatnio czytałam „Więźnia labiryntu”, wciągająca książka :) To radzę się pospieszyć z wizytą w empiku, bo teraz mają dużo promocji, szczególnie na książki, bo kupujesz 3, a płacisz za 2 ;)
  • Odpowiedz