Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
seba_syn_zenona
- 129

MokrySuchar
via Android- 71
@seba_syn_zenona: dwufazowy beniz xD

xadereq
via iOS- 50
@seba_syn_zenona: ale #pasta to Ty taguj :P
#fpv #rc #kiciochpyta #modelarstwo #hobby
Mirki, czy miał ktoś z Was do czynienia z odbiornikami AV Boscam?
Zamierzam kupić taki, zastanawiam się pomiędzy RC305 a RC805. Ten drugi to wyższy model i ma cyfrowe ustawianie kanału, ale na pewnym forum piszą, że jest źle zaprojektowany i w środku jakiś element jest obrócony o 90 stopni, a przez to jest zbyt długa ścieżka
Mirki, czy miał ktoś z Was do czynienia z odbiornikami AV Boscam?
Zamierzam kupić taki, zastanawiam się pomiędzy RC305 a RC805. Ten drugi to wyższy model i ma cyfrowe ustawianie kanału, ale na pewnym forum piszą, że jest źle zaprojektowany i w środku jakiś element jest obrócony o 90 stopni, a przez to jest zbyt długa ścieżka
- 1
@Bob_: no właśnie jeszcze nie sprawdzałem bo nie mam takiego kabla.
A w menu kamerki nie znalazłem żadnej opcji do wyjścia AV.
Może będzie trzeba ją zaktualizować.
A wifi jest dość przydatne. Zasięg WiFi nawet nie najgorszy. Można by go nawet zwiększyć repeaterem.
Ale ma dość duży lag - na telefonie 2s a na tablecie 1-2s.
A co do drugiego pytania to RC305 lepszy bo ma dwa wyjścia AV, a
A w menu kamerki nie znalazłem żadnej opcji do wyjścia AV.
Może będzie trzeba ją zaktualizować.
A wifi jest dość przydatne. Zasięg WiFi nawet nie najgorszy. Można by go nawet zwiększyć repeaterem.
Ale ma dość duży lag - na telefonie 2s a na tablecie 1-2s.
A co do drugiego pytania to RC305 lepszy bo ma dwa wyjścia AV, a
- 1
@Bob_: na razie nie kupiłem owego, ale jakbym już miał to Minim OSD. Póki co będę miał te wszystkie dane na tablecie i nie będą mi zasłaniały obrazu na wyświetlaczu.
- 2
- 277
- 2
@Rurzowy_Rzufff: ja wolę pytac na mirko z odpowiednimi tagami niz na elektrodzie XD
- 109
- 653
O jak zgniłem xD. Elektroda w najlepszym wydaniu.
#elektroda #heheszki #humorobrazkowy Wołam też #elektronika xD
#elektroda #heheszki #humorobrazkowy Wołam też #elektronika xD
źródło: comment_jqUM27ShRshfGU5sDdqqRUA5brp7wYEv.jpg
Pobierz- 285
- 243
@elektroda: Jak to jest być najbardziej znienawidzonym i wyśmiewanym forum w polskiej części internetu? Dlaczego nie możecie funkcjonować jak https://stackoverflow.com/ gdzie każdy każdemu poprostu pomaga a wyszukiwarką MOŻNA znaleźć odpowiedzi na pytania które pojawiły się w przeszłości a nie zestaw postów "było"? :)
konto usunięte via Android
- 5
Mniej wyrozumiała od Administracji wykopu jest tylko ta z Elektrody, gdzie Moderator pytanie o kuchenki gazowe warnuje za podżeganie do Holocaustu #oswiadczenie #niepopularnaopinia #popularnaopinia #elektroda
- 25
Procesor D-wave 2 (512 kubitów)
#inzynieria #elektronika #elektroda #mechanikakwantowa #informatyka #hardware #nauka #technologia
#inzynieria #elektronika #elektroda #mechanikakwantowa #informatyka #hardware #nauka #technologia
źródło: comment_n8VomIBln8GInCmhjHWkwDhs3FGTCnmx.jpg
Pobierz- 10
Zauwazylem ze ludziki z tych tagow lubia takie obrazki
`
#elektryka #elektroda #takietamzpracy #elektrykapradnietyka
`
#elektryka #elektroda #takietamzpracy #elektrykapradnietyka
źródło: comment_gtMg9VNzOv65VxFGD0KEJYIlAIPzgcZE.jpg
Pobierz- 7
Czarna lista zasilaczy
Achieve, Akyga, Altis, Aspire, Atlas, Aton, Bandit, Bestec, Carbon (nie Modecom), Coba, Codegen, ColorSit, COMPAQ, Computer, Cube Max, Deer, Delux, Eurocase, Everpower, Feel, Fever, Four Star, Gembird, Gigabajt, GoodWatt, Hawk, Hec, Hedy, Impet, Incore, Intex-Action, i-box, I-TEC, KingStar, LC Power, Levicom, Likeenergy, Linkword, L&C, Logic, LOGISYS, Macron, Megabajt, Mercury, Metropilis, Modecom Feel, Mustang, Newton Power, Pangu, Platin Power, Power, Power Color, Powercomp, Powerfox, Powertec, Procase, Procomp, Octigen, Opengate, Qoltec,
Achieve, Akyga, Altis, Aspire, Atlas, Aton, Bandit, Bestec, Carbon (nie Modecom), Coba, Codegen, ColorSit, COMPAQ, Computer, Cube Max, Deer, Delux, Eurocase, Everpower, Feel, Fever, Four Star, Gembird, Gigabajt, GoodWatt, Hawk, Hec, Hedy, Impet, Incore, Intex-Action, i-box, I-TEC, KingStar, LC Power, Levicom, Likeenergy, Linkword, L&C, Logic, LOGISYS, Macron, Megabajt, Mercury, Metropilis, Modecom Feel, Mustang, Newton Power, Pangu, Platin Power, Power, Power Color, Powercomp, Powerfox, Powertec, Procase, Procomp, Octigen, Opengate, Qoltec,
- 1
@printf:
Zawsze mam bekę z tego typu czarnych list. Wpisują tam wszystko co się komuś popsuło kiedyś.
Kiedyś znajomy jak zobaczył mój monitor to powiedział: >Ohoho, anon ale to Ci długo nie pochodzi. Pisali na forum, że gunwo.
Zawsze mam bekę z tego typu czarnych list. Wpisują tam wszystko co się komuś popsuło kiedyś.
Kiedyś znajomy jak zobaczył mój monitor to powiedział: >Ohoho, anon ale to Ci długo nie pochodzi. Pisali na forum, że gunwo.
- 0
Uwielbiam tych pomocnych użytkowników na forum.
Kiedyś przeglądałem sobie #elektroda i widzę jak pewien gościu próbuje się dowiedzieć jednego szczegółu na temat mikrofalówek.
Niestety większość odpowiedzi brzmiała w stylu:" To niebezpieczne znajdź sobie jakiegoś fachurę od tego." Na nic się nie zdały jego wpisy, że on się zna na mikrofalówkach i tylko jednej małej rzeczy nie wie :-)
Teraz
Kiedyś przeglądałem sobie #elektroda i widzę jak pewien gościu próbuje się dowiedzieć jednego szczegółu na temat mikrofalówek.
Niestety większość odpowiedzi brzmiała w stylu:" To niebezpieczne znajdź sobie jakiegoś fachurę od tego." Na nic się nie zdały jego wpisy, że on się zna na mikrofalówkach i tylko jednej małej rzeczy nie wie :-)
Teraz
Komentarz usunięty przez moderatora
@Jack_Pstrong: podobnie z doradzaniem zakupów - ktoś pisze, że szuka np. telefonu za 500 zł, a większość odpowiedzi w stylu dołóż 1000 zł i kup sobie iphone, nexusa albo inne go flagowca, a potem się zaczynają jeszcze między sobą kłócić, który z tych za 1500 jest lepszy:P
- 3
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: przynajmniej nie było: "temat był poruszany wielokrotnie"
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: Szacunek, że chciało Ci się grzebać w starych tematach i nawet emblemat podmieniać :)
- 2
Nawet #elektroda wymięka. Panowie i Panie czy ktoś z Was znający #elektronika oraz #mikroprocesory #mikrokontrolery #arduino itp używał magistrali I2S(nie I2C). Nie mogę dojść ładu z konfiguracją tego czegoś a czas mnie goni.. (╯︵╰,)
Wie ktoś może jakie mają parametry głośniki w Mercedesie Sprinterze, konkretnie A9018270060? Albo stronę gdzie po parametrach mogę mniej więcej oszacować ich moc chociaż? Kiedyś coś takiego robiłem na podstawie średnicy głośnika, magnesu i cewki, ale strona z której korzystałem nie istnieje :/
#pytanie #mechanikasamochodowa #elektronika #elektroda #glosniki
#pytanie #mechanikasamochodowa #elektronika #elektroda #glosniki
- 1
@smoke931407: niczego nie ma co szacować, OEMy są jakie są - dopasowane do fabrycznego radia, a to znów - ma moc realną po 15-20W na kanał (sinusa, znaczy chińczyk by sprzedał jako 45W FET POWER przy maksymalnym przesterowaniu). Czyli głosniki będą znosić te >20W spokojnie, ale >40W może im już zaszkodzić.
#swieta #elektroda nie zawiodłem się xD
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2955202.html
Nocą to jeszcze wygląda jako tako.. a w dzień to nie wstydzisz się trzymać w ogródku takiego paskudztwa?
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2955202.html
Urok Świąt Bożego Narodzenia polega na ubieraniu świerków (ewentualnie podobnych) a nie jakieś stalowe rusztowanie imitujące choinkę.
Nocą to jeszcze wygląda jako tako.. a w dzień to nie wstydzisz się trzymać w ogródku takiego paskudztwa?
- 0
@nadmuchane_jaja: no nie ma, gdyż procesor nowszy niż płyta, jednak socket się zgadza
- 0
@i_love_poland: socket nie daje żadnej gwarancji. Możesz jeszcze zobaczyć czy chipset obsługuje dany procesor. Jeśli tak to zostaje kwestia mikrokodów - do bardziej popularnych płyt krążą przerabiane BIOSy dodające obsługę nowszych procesorów.
Wiecie po ile punktów z elektrody stoi teraz bochenek chleba? Bo tu jakiś Janusz chce zapłacić punktami elektrody :
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2953984.html
#januszebiznesu #elektroda #elektrodacontent
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2953984.html
#januszebiznesu #elektroda #elektrodacontent
- 0
- 4
oto obecna czarna lista zasilaczy :D
http://www.purepc.pl/podkrecanie/poradnik_podkrecanie_procesorow?page=0,2
#elektroda
http://www.purepc.pl/podkrecanie/poradnik_podkrecanie_procesorow?page=0,2
#elektroda
@yegomosc: szanowalem ten portal. już nie szanuję
- 0
@yegomosc: "samozapłony" biorą się z tego że taki zasilacz dokonując żywota puszcza zbyt duże napięcie na wyjściu i smaży elementy komputera, często powodując przy tym ich i swój zapłon. Popytaj się znajomych na pewno mieli takie historie, mi osobiście wysiadły 2 zasilacze z tej listy na szczęście nic nie pociągnęły ze sobą.
Mirki, jakie słuchawki dokanałowe do 100 zł?
Miałem SoundMagiki PL21 (już drugi egzemplarz), ale tak jak w pierwszym padł kabel. Nie chce mi się z nim bawić i chcę spróbować innego sprzętu. Także szukam czegoś co najmniej tak samo dobrze grającego jak SM PL21. Słuchawki będą używane z telefonem LG G2 oraz PC. Preferuję ciemne, basowe brzmienie (ale bez przesady) również bez przesadzonej góry. Gatunki muzyki bardzo różne także to nie może
Miałem SoundMagiki PL21 (już drugi egzemplarz), ale tak jak w pierwszym padł kabel. Nie chce mi się z nim bawić i chcę spróbować innego sprzętu. Także szukam czegoś co najmniej tak samo dobrze grającego jak SM PL21. Słuchawki będą używane z telefonem LG G2 oraz PC. Preferuję ciemne, basowe brzmienie (ale bez przesady) również bez przesadzonej góry. Gatunki muzyki bardzo różne także to nie może
@Cavoglave: dobre te co wymieniłeś, a jak nie boisz się sprowadzać z Chin to Xiaomi Piston
- 1
@Cavoglave: ogranij sobie słuchawki Krüger & Matz KM-108M, mam je już jakoś 1,5 roku, też wcześniej miałąm problem z kablem, teraz jest git. Co do brzmienia to trudno mi tu coś powiedziec, bo chyba się nie znam. Ale poczytaj, może Ci się spodobają :)




















