Wpis z mikrobloga

#fpv #rc #kiciochpyta #modelarstwo #hobby
Mirki, czy miał ktoś z Was do czynienia z odbiornikami AV Boscam?
Zamierzam kupić taki, zastanawiam się pomiędzy RC305 a RC805. Ten drugi to wyższy model i ma cyfrowe ustawianie kanału, ale na pewnym forum piszą, że jest źle zaprojektowany i w środku jakiś element jest obrócony o 90 stopni, a przez to jest zbyt długa ścieżka do anteny. Zastanawiam się czy to nie jest trochę jak z zasilaczami na #elektroda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam, że mogę mieć RC805 taniej od RC305 (z #wish).
  • 19
@Bob_: Kamerka. LCD 4.3". Kamerka ma dobrą jakość, można ją wyrwać za 36$ z darmową wysyłką, pytałem się producenta i ma wyjście analogowe. Ma też wifi. Ale do fpv to za mały zasięg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego procesor obrazu NTK96655.
A LCD to nie wiem czy na 100% dojdzie bo jeszcze nie dostałem nr paczki.
@Bob_: Przyszedł nadajnik i odbiornik. Dostałem inny niż na zdjęciu więc od razu poszedł refund.
Dopiero potem zobaczyłem, że dostałem o wiele lepszy niż ten na aukcji - TS353 i RC305. Nadajnik ma moc 400mW, a ten na aukcji 200. Sam nadajnik kosztuje na ebayu 37$.
Więc w sumie #wygryw
Kamerka przyszła w poniedziałek, ale dopiero w piątek będę miał okazję ją przetestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bob_: no właśnie jeszcze nie sprawdzałem bo nie mam takiego kabla.
A w menu kamerki nie znalazłem żadnej opcji do wyjścia AV.
Może będzie trzeba ją zaktualizować.
A wifi jest dość przydatne. Zasięg WiFi nawet nie najgorszy. Można by go nawet zwiększyć repeaterem.
Ale ma dość duży lag - na telefonie 2s a na tablecie 1-2s.
A co do drugiego pytania to RC305 lepszy bo ma dwa wyjścia AV, a po