Jestem nieszczęśliwym posiadaczem głośników Creative A120, które automatycznie przełączają się w tryb Standby gdy twierdzą, że jest za cicho (ten poziom wcale nie jest niski, słucham sobie muzyki, która przestaje grać co 10-15 minut). Na uwielbianej przez Mirków elektrodzie pewien użytkownik napisał: > Zwieramy zworę J6 na stałe do (+) zasilania. Dobrej zabawy przy muzyce!!!
Potem ktoś poprosił o instrukcję jak to zrobić, a jakiś mistrz elektroniki mu odrzekł: > Skoro zadajesz
Potem ktoś poprosił o instrukcję jak to zrobić, a jakiś mistrz elektroniki mu odrzekł: > Skoro zadajesz


























Śmiechłem srogo, taki zły i nie dobry ze mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kisiowy: poskarżył się mamłe, a ja jestem tym wrednym kolegą zawadiaką, mistrzem wciskania gum pod ławkę, i zarywaczem gimboloszek, których mamy przede mną ostrzegają, mam nowe trampki i całą kolekcję gum donald bo obrabowałem młodszego roczniaka.