#mecz Potem udamy się do Częstochowy #ekstraklasa! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Częstochowa.

  • WYGRA RAKÓW! 11.4% (5)
  • WYGRA GÓRNIK ZABRZE! 65.9% (29)
  • REMIS I BENIZ. 22.7% (10)

Oddanych głosów: 44

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz DZIEŃ DOBRY! PIĄTEK, ZACZYNAMY WEEKEND Z #ekstraklasa! ZACZYNAMY W KIELCACH( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

KIELCE.

  • WYGRA KORONA! 37.0% (17)
  • WYGRA RADOMIAK! 28.3% (13)
  • REMIS I BENIZ. 17.4% (8)
  • JAKIE KVRWA DZIEŃ DOBRY?! 17.4% (8)

Oddanych głosów: 46

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piątek, 19 IV
Dzień dobry

EKSTRAKLASA
18:00 Korona Kielce vs Radomiak Radom
Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem absolutnie przekonany, że Bayer, grając jeden sezon w #ekstraklasa na pewno przegrałby jakiś mecz, i to nie z topową drużyną, tylko z taką Koroną czy Puszczą straciliby 3pkt. To wszystko kwestia uśpienia czujności miernością i wyprowadzeniem ich z równowagi grą na czas od 15 minuty #mecz.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lepaq: Zdecydowanie, to pewnie byłoby tak, jak w tym cytacie Marka Twaina, tylko przerobionym na futbolowe standardy: Nie graj z idiotami, najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem
  • Odpowiedz
Czy to już starość, kiedy bardziej ekscytujesz się na myśl weekendu i meczu, w którym Korona podejmie u siebie Radomiak, aniżeli te całe ćwierćfinały LM, LE i LKE? #mecz #ekstraklasa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ekstraklasa

Bohaterowie poprzedniej, XXVIII kolejki Ekstraklasy odpoczną sobie w ten weekend. Zarówno najlepszy zawodnik Cracovii Pan Raczkowski jak i najlepszy zawodnik Legii Pan Lasyk nie będą mieli przyjemności s--------ć weekendu kibicom jakiegoś klubu w Polsce.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pozpozi: Szkoda go do Lecha, gwiazdki go zwolnią po rundzie bo jest zbyt taktyczny i oni to w sumie wolnej ręki by chcieli w treningach widzieć, dawać go do Cracovii albo Lubina na dłuższy projekt dalej budować markę w kimś mocniejszym i bogatszym niż Warta, i może dopiero wtedy Lechy i inne
  • Odpowiedz
#mecz Tak sobie siedzę na ławce rozkminiam i popijam piwko, i wydaje mi się że Raków (Michał Świerczewski) robi te wszystkie transfery tylko po to żeby, wszystkich tych piłkarzy przenieść na Słowacje.
Bo to po co wydawać tyle kasy, na zawodników którzy nie grają? 40 chłopa w kadrze plus Kuciak w teorii.
Przecież to jest przepalanie kasy.
#ekstraklasa #rakow #przemysleniazdupy
Piotrek7231 - #mecz Tak sobie siedzę na ławce rozkminiam i popijam piwko, i wydaje mi...

źródło: temp_file6529059613236173834

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Josue kreuje się w mediach na takiego dobrego piłkarza, tymczasem uważam że on nawet nie ma podjazdu do Vadisa Odjidja-Ofoe w czasach legijnych.

#ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Menel94: Bez przesady. Nie ma bardziej przereklamowanego piłkarza w XXI wieku w Ekstraklasie niż Vadis Odjidja-Ofoe. Josue to też nic specjalnego i do pierwszej dziesiątki najlepszych piłkarzy XXI wieku w Ekstraklasie nie ma wejścia, ale jednak trochę wyżej byłoby uczciwie go umieścić.

  • Odpowiedz