Nareszcie, po pokazie antyfutbolu ze strony madryciaka madryt wraca piłka na najwyższym poziomie. #ekstraklasa #mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: GLhqr3GWsAArK3p
Pobierz@Tymczas0wy: W sumie to pamiętam czasy, kiedy na całą kolejkę Ekstraklasy szło mniej ludzi.
Jeszcze poproszę o podobne zestawienie z cyframi z samych wyjazdów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=CmsrtyDtd_o
O co tutaj chodzi? troche nie chce się wierzyć ale gdyby doszło do pojednania to może kompletnie zmienić oblicze śląskiego środowiska kibicowskiego O_o
#ekstraklasa #gkskatowice #gieksa #ruchchorzow #widzew #gornikzabrze #sztama #pilkanozna
O co tutaj chodzi? troche nie chce się wierzyć ale gdyby doszło do pojednania to może kompletnie zmienić oblicze śląskiego środowiska kibicowskiego O_o
#ekstraklasa #gkskatowice #gieksa #ruchchorzow #widzew #gornikzabrze #sztama #pilkanozna
źródło: 8n70ag
Pobierz- 0
Gdyby ktoś chciał to jest C+ za 19 zł za pierwszy miesiąc:
https://www.pepper.pl/promocje/oferta-specjalna-na-elclasico-pierwszy-miesiac-canal-za-19-zl-826221
#mecz #ekstraklasa #ligamistrzow
https://www.pepper.pl/promocje/oferta-specjalna-na-elclasico-pierwszy-miesiac-canal-za-19-zl-826221
#mecz #ekstraklasa #ligamistrzow
- 7
- 7
Częstochowa.
- WYGRA RAKÓW! 11.4% (5)
- WYGRA GÓRNIK ZABRZE! 65.9% (29)
- REMIS I BENIZ. 22.7% (10)
- 7
#mecz DZIEŃ DOBRY! PIĄTEK, ZACZYNAMY WEEKEND Z #ekstraklasa! ZACZYNAMY W KIELCACH( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
KIELCE.
- WYGRA KORONA! 37.0% (17)
- WYGRA RADOMIAK! 28.3% (13)
- REMIS I BENIZ. 17.4% (8)
- JAKIE KVRWA DZIEŃ DOBRY?! 17.4% (8)
konto usunięte via Wykop
- 1
@Zi3L0nk4: Jestem w mniejszości, ale JARDEL RADOMSKI niczym JARDEL TURECKI załatwi Koronę;)
Panie Boziu spraw żeby dzisiaj Raków sobie swój głupi ryj rozwalił na wielkim Górniku. I żeby Pan Trener Jasiu Urban pokazał dresowi kto jest prawdziwym fachowcem. Ament
#ekstraklasa #mecz
#ekstraklasa #mecz
źródło: temp_file743141060498148157
Pobierz@Hetman_Wielki_Koronny Wysłuchaj nas Panie Boziu.
Ament
Ament
konto usunięte via Android
- 0
@Hetman_Wielki_Koronny nie wiem czyja wygraną mnie bardziej ucieszy. Liczę na dużo bramek.
- 10
Piątek, 19 IV
Dzień dobry
EKSTRAKLASA
18:00 Korona Kielce vs Radomiak Radom
Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5
Dzień dobry
EKSTRAKLASA
18:00 Korona Kielce vs Radomiak Radom
Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5
- 14
Jestem absolutnie przekonany, że Bayer, grając jeden sezon w #ekstraklasa na pewno przegrałby jakiś mecz, i to nie z topową drużyną, tylko z taką Koroną czy Puszczą straciliby 3pkt. To wszystko kwestia uśpienia czujności miernością i wyprowadzeniem ich z równowagi grą na czas od 15 minuty #mecz.
@lepaq: Zdecydowanie, to pewnie byłoby tak, jak w tym cytacie Marka Twaina, tylko przerobionym na futbolowe standardy: Nie graj z idiotami, najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem
- 3
@uncle_freddie tak, ale jedyna drużyna, która by tego dokonała obok utrzymania z 15 miejsca wpisałaby sobie to jako sukces nieprzeciętny
- 5
Czy to już starość, kiedy bardziej ekscytujesz się na myśl weekendu i meczu, w którym Korona podejmie u siebie Radomiak, aniżeli te całe ćwierćfinały LM, LE i LKE? #mecz #ekstraklasa
@Tymczas0wy nie no, tyle to nie
#ekstraklasa
Bohaterowie poprzedniej, XXVIII kolejki Ekstraklasy odpoczną sobie w ten weekend. Zarówno najlepszy zawodnik Cracovii Pan Raczkowski jak i najlepszy zawodnik Legii Pan Lasyk nie będą mieli przyjemności s--------ć weekendu kibicom jakiegoś klubu w Polsce.
Bohaterowie poprzedniej, XXVIII kolejki Ekstraklasy odpoczną sobie w ten weekend. Zarówno najlepszy zawodnik Cracovii Pan Raczkowski jak i najlepszy zawodnik Legii Pan Lasyk nie będą mieli przyjemności s--------ć weekendu kibicom jakiegoś klubu w Polsce.
- 1
#mecz Oficjalnie. To co, Lech Poznań? Czy może ktoś inny? #ekstraklasa
źródło: temp_file2077607122971302534
Pobierzgdzie w następnym sezonie pójdzie Szulczek
- Lech Poznań 30.9% (17)
- Cracovia 29.1% (16)
- Raków Częstochowa 14.5% (8)
- ktoś inny 25.5% (14)
- 0
@pozpozi: Szkoda go do Lecha, gwiazdki go zwolnią po rundzie bo jest zbyt taktyczny i oni to w sumie wolnej ręki by chcieli w treningach widzieć, dawać go do Cracovii albo Lubina na dłuższy projekt dalej budować markę w kimś mocniejszym i bogatszym niż Warta, i może dopiero wtedy Lechy i inne
Na jaki #mecz w #ekstraklasa czekacie najbardziej? Ja chyba Górnik - Raków. Przecież to może zaważyć o przyszłości Rakowa. Co do Górnika niech mają te puchary ;)
- 4
@MamMalegoSiurka jeszcze Puszcza - Cracovia. Derby stadionu xD.
- 1
@IdillaMZ no właśnie patrzę w terminarz. Ciężki mecz dla obu drużyn. Jednak obstawiam wygraną Legii.
PROPOZYCJA 19.04.2024
Spotkanie: Raków - Górnik Zabrze
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Górnika
Kurs: 1.70
Więcej
Spotkanie: Raków - Górnik Zabrze
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Górnika
Kurs: 1.70
Więcej
źródło: iStock-512033966
Pobierz#mecz Tak sobie siedzę na ławce rozkminiam i popijam piwko, i wydaje mi się że Raków (Michał Świerczewski) robi te wszystkie transfery tylko po to żeby, wszystkich tych piłkarzy przenieść na Słowacje.
Bo to po co wydawać tyle kasy, na zawodników którzy nie grają? 40 chłopa w kadrze plus Kuciak w teorii.
Przecież to jest przepalanie kasy.
#ekstraklasa #rakow #przemysleniazdupy
Bo to po co wydawać tyle kasy, na zawodników którzy nie grają? 40 chłopa w kadrze plus Kuciak w teorii.
Przecież to jest przepalanie kasy.
#ekstraklasa #rakow #przemysleniazdupy
źródło: temp_file6529059613236173834
Pobierz@Piotrek7231 a w sumie jak go stać, to co mu bronić
@Piotrek7231 no i pewnie tak samo kiedyś skończy
0
Ruch Chorzów. Szymon Michałek: Ruch został z problemem sam - wywiad

Szymon Michałek został nowym prezydentem Chorzowa, co zostało przyjęte w mieście z optymizmem. 39-latek w rozmowie z Goal.pl opowiedział o planach na budowę stadionu i finansowanie Ruchu Chorzów, a także wskazał błędy w działaniach swojego poprzednika.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Josue kreuje się w mediach na takiego dobrego piłkarza, tymczasem uważam że on nawet nie ma podjazdu do Vadisa Odjidja-Ofoe w czasach legijnych.
#ekstraklasa
#ekstraklasa
konto usunięte via Wykop
- 1
@Menel94: Bez przesady. Nie ma bardziej przereklamowanego piłkarza w XXI wieku w Ekstraklasie niż Vadis Odjidja-Ofoe. Josue to też nic specjalnego i do pierwszej dziesiątki najlepszych piłkarzy XXI wieku w Ekstraklasie nie ma wejścia, ale jednak trochę wyżej byłoby uczciwie go umieścić.
- 0
Dobrze zrozumiałem, uważasz że Josue jest lepszy od VOO?















źródło: 1674143111066182
Pobierz