#mecz za tydzien Slask wygrywa, cala reszta w wiosennym stylu, i znowu bedziemy mowic o lowcach kapibar w charakterze pretendentow do mistrzostwa XD
#ekstraklasa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tej co mówią ludzie, którzy Motor Lublin oglądali, to Feio raczej grał antyfutbol, czyli Zieliński zamienił efektowną, ofensywą grę, która spowodowała na dwa miesiące modę na Legię, na piłkę od której człowiekowi oczy krwawią.
Nie sądze by wielu cieszyły w Legii sukcesy w takim stylu, po takiej pięknej przygodzie Kosty.

#mecz #legia #pilkanozna #ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach