Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza sytuacja z przesyłką #dpd mnie tak rozwaliła że aż postanowiłem się podzielić

Czekam na ważne dokumenty. Godzina 22 przesyłki nadal nie ma. System twierdzi że wysłał też jakieś powiadomienia mailowe a do mnie ani SMS ani emaile ani żadne telefony nie dotarły przez cały dzień.

Godzina 22:12 zmiana statusu w systemie na Doręczono. Odbiorca SKRZYNECKA.

Myślę - pewnie kurier debil znowu pomylił adres i dostarczył nie pod te drzwi (ja caly dzień jestem w domu). Ale zachodzę w głowę kto to jest ta skrzynecka - nikogo takiego u mnie na osiedlu nie ma, pytam sąsiadów czy coś wiedzą - nic.

Na stronie DPD jest bot który standardowo jest bezużyteczny przy wyborze opcji "telefon do kuriera" mówi że nie jest niedostępny
Infolinia oczywiście też już nieczynna. Też bot (Ivona) która nic nie rozumie co się do niej mówi. Umieram od środka próbując się z nią dogadać.

Już wiem że jutro będzie ciekawy dzień i strace kolejne pół godziny życia na słuchawce. Ale coś mnie tknęło i poszedłem sprawdzić czy ten idiota nie wrzucił przesyłki do skrzynki na listy.

No i bingo. Jest

I wtedy do mnie dotarło. SKRZYNECKA. Od skrzynki. Na listy.

Kurtyna. Nie polecam kuriera #dpd

#kurier #kurierzy
jerry_ - Dzisiejsza sytuacja z przesyłką #DPD mnie tak rozwaliła że aż postanowiłem s...

źródło: comment_1612994248x4ylfISkD8TlKj3x1z61Z6.jpg

Pobierz
  • 2