Wpis z mikrobloga

ech, dostałem sms, że między 14;30 a 15:30 przybędzie paczka od dpd (mój #xiaomi z #gearbest, #matkaboskabezvatoska działa przy prioryty line) tam nr telefonu kuriera. chciałem ułatwić trochę prace panu kurierowi i grzecznie napisałem sms w którym wytłumaczyłem skąd pisze, ze dostałem info o godzinie i czy można się go w nich rzeczywiście spodziewać, bo o 15 wychodzę, a wiem, że nie jest łatwo się wcelować. oczywiście zostałem olany, podobnie jak próba połączenia. nieładnie.

BTW: mogę otworzyć przy nim przesyłkę i sprawdzić czy z telefonem wszystko ok?

#dpd #kurier
  • 11
  • Odpowiedz
mogę otworzyć przy nim przesyłkę i sprawdzić czy z telefonem wszystko ok?


@pyrawlkp: nawet powinieneś, co do telefonu to w trakcie jazdy nie wolno rozmawiać przez telefon
  • Odpowiedz
@sila1989: kiedyś zamawiałem chyba też telefon, nie było mnie w domu, kazałem różowemu sprawdzić, to kurier powiedział, że nie i #!$%@? i nie wyda przed podpisem
  • Odpowiedz
  • 0
@pyrawlkp wystarczy film z otwierania paczki jak już odbierzesz przesyłkę, na spokojnie jak wyjdzie kurier, ja ze swoim kurierem DPD mam ustalone, że w razie szkody to protokół podpisze na następny dzień
  • Odpowiedz
@pyrawlkp @dowcip A dostaliscie jakies info o trackingu, numerze przesylki po wejsciu paczki na teren EU ? Czy moze jest to jakis numer co nadaje gearbest juz przy wyslaniu ? (u mnie jest jakis paskudny numer zbiorowy - jakby kontener wysylali) .
Pyra, od kiedy czekalaes na fona od momentu wysylki ?
  • Odpowiedz