Kurier ma obowiązek przyjechać do domu czy tylko dzwonić? Spóźniłem się na jego telefon bo byłem w łazience i mam niedostarczona przesyłkę a nawet nie było go w domu...
#dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dixtel: mają obowiązek przyjechać, nie mają obowiązku dzwonić. Ten wysnuł wniosek, że skoro nie odbierasz telefonu, to znaczy, że i tak nie odbierzesz paczki, więc Cię olał. Zainstaluj program do nagrywania rozmów, zadzwoń do niego i spytaj czemu nie przyjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jako że miałem już problemy z wieloma kurierami, mam do was pytanie: Jaka firma kurierska jest waszym zdaniem najmniej problematyczna? Pytam głównie jako wysyłający, mieszkający w centrum dużego miasta więc tu mniejsze znaczenie ma (chyba) czynnik ludzki.

#kiciochpyta #kurier #kurierzy #inpost #dpd #dhl #ups #fedex #geis #problemypierwszegoswiata #konsole #gry

Jaki kurier najlepszy?

  • Inpost 24.0% (31)
  • DPD 27.9% (36)
  • DHL 20.9% (27)
  • FedEx 7.8% (10)
  • UPS 17.1% (22)
  • GEIS 2.3% (3)

Oddanych głosów: 129

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafalek_marynarz: Hmm, więc, w sumie, to jest poniekąd element kształcący... Jak chcesz być dobrze traktowany (tu mówię o dostarczeniu paczki bez uszczerbku), to sam powinieneś robić to rzetelnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co zrobić gdy na stronie neonet, gdzie jest pokazana trasa mojego zamówienia pojawiło sia "Zlecenie niezrealizowane - paczka nieprzygotowana"? Jeszcze przed tym komunikatem jest wiadomość, że kurier odebrał przesyłke. Zamówiłem ten produkt w czwartek i dzisiaj mi się takie coś pojawiło. (,)
#neonet #dpd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marterr_:
To może faktycznie zły tracking ci przysłali. Opcja następna, że kurier się za ciebie podpisał, że paczka doręczona, w praktyce przyjedzie do ciebie kiedy będzie mu wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DPD to jednak najgorszy kurier... dostaje wczoraj maila, ze dostarcza mi w tym dni paczkę. Godzina 18 i dzwonię do kuriera, cisza. Paczka dzisiaj przychodzi i widzę naklejkę na której jest info, ze wczoraj paczka nie była dostarczona bo nikogo nie było w domu... #dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem paczke, w poniedziałek (5.11) nastąpiła próba doręczenia (wykonany został jeden telefon z nieznanego numeru, niestety nie było możliwości go odebrać, domyślam się, że był to kurier), we wtorek (6.11) to samo, z tym, że nikt do mnie nie dzownił, żadnego awizo nic, 0. Dzwonie do DPD bo spojrzałem na stronę, że paczka została już odesłana zwrotnie w dniu 6.11! Kurier powalił w kulki i to grubo, gdyby nie to, że sprawdziłem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem #rogalove z dostawą między 9.00 a 11.00 - przewozi #dpd - miało być fajne drugie śniadanie, a tu dochodzi 14 i w biurze kiszki nam marsza grają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja wiem, że ten czas dostawy jest z gwiazdką i że kurier może uzgadniać inną godzinę, ale nie uzgodnił. Chyba idę po obwarzanka.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@werewek i dobrze tak korposzczurom xD walnijcie po kresce w kiblu i robota bo deadline a pan niemiec moze wam rzucic dodatkowe kilka zl na koniec miesiąca
  • Odpowiedz
#kurier
#dpd
#pomylka
Witam, dostałem właśnie przesyłkę, mianowicie komplet opon samochodowych. Żadnych opon nie zamawiałem, i kurier prawdopodobnie pomylił adresy, zgadza się ulica i numer domu lecz jest to inne miasto. Mam numer telefonu do nadawcy.
Co tu robić? Zadzwonić do DPD czy nadawcy?
Pytanie czy nikt mnie potem nie oskarży o przyjęcie nie swojej przesyłki.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dthard: miałem podobnie w PL mieszkalem w MiędzyrzeCZU w LUBUSKIM a paczka poszla na ta sama ulice i nr domu do MiedzyrzecA w LUBELSKIM (chora akcja :D) ja zrobilem zadyme, ze gdzie moja paczka jak odebrana a nie ma i kurier szybko ogarnął, wg mnie dzwonić do kuriera, po co w------c nadawce, to blad kuriera wiec badz dobry i daj mu to naprawic.
  • Odpowiedz