Wpis z mikrobloga

#kurier podrobił podpis poświadczający odbiór przesyłki (TV) i rzucił paczke pod drzwi. Paczka nosi ślady mogące swiadczyc o uszkodzeniu. Jeszcze nie otwierałem. Chcę nagrać proces otwierania. W centrali #dpd miła Pani powiedziała że kurier nie podrobił mojego podpisu bo wpisane nazwisko jest z błędem więc jej zdaniem to nie jest podrobienie. Nie chce przyjechać po odbiór i spisanie protokołu. #!$%@? co za farsa... Kurier odrzuca połączenia z każdego numeru.
Tak się paczki dostarcza dzisiaj i #!$%@? na klienta. A podobno ten sam kurier już wielokrotnie tak robił i pomimo mnóstwa reklamacji na niego wciąż pracuje.
MirekzMirkowa - #kurier podrobił podpis poświadczający odbiór przesyłki (TV) i rzucił...

źródło: comment_q0f9zjeuGEFQlquhRGAiX62ksNlK0Pae.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Mirek_z_Mirkowa: Powiem tak, jeśli jest sprawny to nic bym nie robił, i tak to co się dzieje na sortowniach to ten telewizorek już dawno by był rozdupcony XD. W środku są porządne styropiany.

Co do podrobienia podpisu dzisiaj też mi paczkę pod drzwiami zostawił i #!$%@?, ale wszystko sprawne to nic nie robię a i kuriera znam i często mi nastawiał godzinę jak trzeba było.

Jak #!$%@? kręć aferę, jak nie
  • Odpowiedz
  • 9
@oregon24 tak, wszystko jest w porządku. Widać że był kopany i kto wie co jeszcze ale dobre pakowanie dało radę.

Nie zmienia to faktu, że przez 8 godzin leżał pod domem i każdy mógł go sobie po prostu bezkarnie ukraść

Nie zmienia to faktu, że kurier podrobił podpis zostawiając przedmiot o sporej wartości, czego był świadom.

Az żałuję, że sam nie "ukradłem" go i potem nie reklamowałem... Albo zaraz... Może by tak
  • Odpowiedz
@Mirek_z_Mirkowa: o stary czego ty się spodziewasz. Na sortowni każda paczka lata jak chce, czy to szkło czy drogie sprzęty. Nikt nie przejmuje się naklejkami góra/dół, ostrożni, szkło. Nie ma na to czasu, często paczki po prostu zrzuca się na podłogę z taśmy. Kurier najmniej tutaj wini, no oprócz podrobionego podpisu
  • Odpowiedz
  • 0
@anon0174
@Ka4az
Zdaje sobie sprawę, że większość uszkodzeń jest z sortowni, ale zapewne są też takie, które zrobił kurier, a tutaj sprawa jest jeszcze o tyle ciekawsza, że ten sam kurier 3 miesiące temu przywiózł #!$%@? TV sąsiadowi i też odjechał podrobiwszy podpis. Dpd zapewniało, że już nie pracuje, ale jak widać jednak chyba nie mają kierowców bo ten człowiek w mojej okolicy zęby w dłoni w co drugim domostwie miałby za
  • Odpowiedz
@Mirek_z_Mirkowa: też miałem taką sytuację i też z DPD. Na szczęście przesyłka nie była tak wartościowa, ale gość podrobił podpis i rzucił paczkę obcym ludziom, tak miał #!$%@? na swoją pracę.

art. 270 kodeksu karnego

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego > używa,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej
  • Odpowiedz