Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_pX5MqhIJpY5d2tl9UCZM3I924WAzpABn.jpg
PobierzZgłosiłem zwrot w sklepie emag i ma przyjechać od nich kurier DPD. Tylko czemu nie dostałem na maila do wydrukowania etykiety.Zawsze dhl czy inpost przysyłają etykietę.Mam sam wypisać ?
Ile może iść kurier teraz? Dostałem na trackingu że paczka o 15 była w oddziale w Poznaniu a ja mieszkam w Warszawie, pomijając że zamówiłem w piątek a dopiero dziś wysyłają. Dojdzie jutro? Pewnie nie
- 2
- 2
Co do podrobienia podpisu dzisiaj też mi paczkę pod drzwiami zostawił i p------l, ale wszystko sprawne to nic nie robię a i kuriera znam i często mi nastawiał godzinę jak trzeba było.
Jak r-------y kręć aferę, jak
- 9
Nie zmienia to faktu, że przez 8 godzin leżał pod domem i każdy mógł go sobie po prostu bezkarnie ukraść
Nie zmienia to faktu, że kurier podrobił podpis zostawiając przedmiot o sporej wartości, czego był świadom.
Az żałuję, że sam nie "ukradłem" go i potem nie reklamowałem... Albo zaraz... Może by
- 0
Napisałem czy ich przypadkiem nie p----------o z tymi statusami i chyba się przypadkiem wykluczają... W odpowiedzi dostałem informację że przesyłkę próbowało dostarczyć 2 różnych kurierów, stąd te różnice ¯\_(ツ)_/¯
I najlepsze - nie ma możliwości przekierowania paczki do punktu odbioru, może to zrobić tylko nadawca...
To już lepiej pocztą nadać, bo przynajmniej można sobie odebrać jak człowiek.
Za każdą taką akcją jeszcze bardziej uwielbiam #
źródło: comment_mTxs3TgWtm5VXU3mBIrsHzCnNdzqk9Ev.jpg
Pobierz- 0
źródło: comment_TmrQHgssPVpEOzHZMcHIS67elqQhlHT7.jpg
Pobierz- 3
- 3
- 2
pokaż jakiś zrzut ekranu, bo nie wierzę, a chciałbym uwierzyć
846
DPD może odesłać paczkę do nadawcy bez jakiejkolwiek próby doręczenia!!

Znalezione na FB: „DPD zastrzega sobie prawo do odesłania przesyłki wcześniej niż po dwóch nieudanych próbach doręczenia”. Wcześniej niż po dwóch czyli zero prób również podchodzi, o czym uprzejmie poinformował pan na infolinii. Screen z czata w powiązanych
z- 127
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Zresztą - jak teraz się podpisuje rysikiem, to każdy podpis wygląda jak szlaczek/kulfon.
Skoro kurier nie liczy się z tym, że moja własność może się zniszczyć i nie przejmuje się moim zdrowiem psychicznym, to czemu
- 0
748
Reklama dla DPD, Paczka w już 30 dni dotarła z Warszawy do Krakowa

Szanowni Bardzo was proszę o pomoc w zrobieniu firmie kurierskiej DPD stosownej reklamy. Moja paczka nadana została w Warszawie w dniu 26.10.2018 roku około 18:30 ( co widać na liście przewozowym) Po kilkudziesięciu mailach, telefonach i poruszeniu wszystkich świętych ( szefo odziału, rzecznik...
z- 231
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- maszyna do szycia (łucznik Milena)
- gramofon, plaski, bez wystających elementów
- mały dron
Jak
źródło: comment_3SQveuqzTEZ5ZzY1H6ynRPuWkyqMPwgu.jpg
Pobierz- 1
Zamówiłem z allegro klatkę dla szynszyli. Kurier dpd mi ja wreczyl. Karton wygladal na ok. Wiec paczke odlozylem. Po kilku godzinach sprawdzam zawartosc a klatka cala powyginana i polamane plastiki. Dzwonie na infolinię dpd w celu reklamacji i umowienia sie z kurierem na spisanie protokołu szkody. Pani umawia mnie na czwartek 6 dni pozniej od doreczenia. I kurier nie przyjechal. Znowu infolinia i ponowne zgloszenie. 7 dnia sprawdzam status po
źródło: comment_IGvehQajdGq98mz2cSkCrTcZBu4MR3p0.jpg
Pobierz



















źródło: comment_wGlZeFLOK6I5KyLktNnZDlKtYBXpwWD1.jpg
Pobierz@Andczej
@rozowyrychupeja: nie gadaj głupot tylko usuń konto
@chelsti: wybrałeś wysyłkę której priorytetem nie jest czas tylko brak VAT, NIGDY nie sugeruj się czasem podanym na stronie
źródło: comment_qX3axVEnKmuFueFmhOdYtsOse0nc8wOj.jpg
Pobierz