Dyskusja UX-owa

Poprosiłem dzisiaj o pomoc sprzedawcę na czacie allegro, ogarnął od razu więc odpisałem mu

super, dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie


-
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kien dziękujemy za Twoją opinię! Przekażemy ją do zespołu, który zajmuje się współpracą z Alliną :)
Jeżeli chodzi o uwagę @kizimajaro to do jakości sprzedaży liczymy tylko terminową odpowiedź na pierwsze zadane w wątku pytani. Jeśli więc chcesz przekazać sprzedającemu podziekowania lub pozdrowienia, możesz kliknąć "tak. wyślij". Wówczas sprzedający otrzyma Twój pozytywny feedback, a Ty nie musisz się martwić, że wpłynie to na jego jakość sprzedaży jeśli nie odpisze.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Lepiej iść w stronę grafiki czy copywritingu, Mirki? Pytam tu bo ban. Jakby nie patrzeć, wydaje się że copy ma lepiej bo może wymyślać, a nie tylko tworzyć to co wymyśli ktoś inny, ale nie wiem. Jeśli ktoś pracował w branżach to będę wdzieczny za jak najwięcej informacji na temat tych zawodów. :)
#design #pracbaza #copywriting #pytanie #korposwiat #agencja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grlux: btw jest jakieś narzędzie co usuwa lub wyłącza czcionki które nie mają polskich znaków? Bo zainstalowałem paczkę i co druga jest bez.
  • Odpowiedz
@Jendrej: nie, nie wygląda w porządku, ALE jest kilka powodów, dla którego często jest w innych miejscach. Podstawowy jest taki, że wymaga tego konsekwencja z szerokimi znakami typu źść, które są zupełnie inne niż i i j. Dwa - litery to nie jest konkurencja na kto potrafi bardziej geometrycznie i symetrycznie zbudować znaki, to ma wynikać z płynności pisania, stąd znaki mają dziwne różnice.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Opornik: nie no tylko taki look. Nie jest w żaden sposób zabezpieczona od wilgoci. Ma szklane dno.
Niemniej jednak pasuje mi jak cholera.
Oryginalna lampa w takim rozmiarze to koło 3 do 5k koron.
Tą wygdzebalem za 200
  • Odpowiedz
Lubię sobie przeglądać domy jednorodzinne o sporym metrażu z lat 1970-1990 jest tam sporo ciekawej architektury, tutaj jednak właściciel chyba ostro popłynął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą mam wrażenie, że data budowy została tutaj błędnie dodana. Po jakości cegieł wnoszę, acz mogę się mylić.

#ciotn #budownictwo #architektura #lodz #design

dodaję jako CIOTN, a zatem Ciekawa Internetowa Oferta Taniej
pogop - Lubię sobie przeglądać domy jednorodzinne o sporym metrażu z lat 1970-1990 je...

źródło: comment_1635282394gHUZxxhMddzteHyB1stT70.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po wyjściu nowego MacBooka zacząłem sobie go porównywać z konkurencją i z poprzednim wydaniem i właściwie to nowe wydanie wygląda na przestarzałe i co najwyżej średnio w porównaniu nie tylko do innych marek, ale nawet do poprzedniego modelu. Te obłe rogi wyglądają tragicznie w porównaniu z poprzednim modelem. Dla porównania Dell XPS 15 sprzed dwóch lat w komentarzu + nowy macbook 14. A wy jak myślicie?

#apple #design
Qlien - Po wyjściu nowego MacBooka zacząłem sobie go porównywać z konkurencją i z pop...

źródło: comment_1635072293u5woa4RHHlrXXNGuSKnEWJ.jpg

Pobierz

Wygląd nowego Macbooka

  • Zjada konkurencję 37.8% (45)
  • Mogli się postarać bardziej 62.2% (74)

Oddanych głosów: 119

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lunatik: na dodatek z błędami

Aktualna wersja Django wykorzystuje wzorzec architektoniczny MVC (Model-View-Controller)

dziamgo jest na MVT, którego na dodatek i tak nikt nie używa do czegoś większego niż mały projekt
  • Odpowiedz