Pytanie, bo dwa lata temu na zakończenie leczenia u ortodonty dostałem taką plastikową nakładkę. Bardzo fajnie się ona sprawdzała bo utrzymuje mi zęby w stałym ułożeniu. Niestety uległa niszczeniu. Czy po takim czasie jest szansa dostać taką?
#stomatologia #ortodoncja #dentysta
#stomatologia #ortodoncja #dentysta






















#stomatolog #dentysta #leczenie #lekarz #pytaniedoeksperta #zeby #stomatologia
nie traktuj tego jak porady lekarskiej ale ja jaram tuż po wyjściu z gabinetu i nic się nie dzieje;) mowa o plombach światłoutwardzalnych