Joaquin przekot! (ʘʘ)
Śmiało można powiedzieć, ze udało mu się najlepiej odtworzyć postać.
Kto nie widział, polecam wybrać sie do kina!
#joker #kino #dc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bedezecik: film wymiata. Phoenix - rozwala. Choć pierwszy rozwalił system Ledger. Ten Joker (2019) jest ofiarą... systemu, rodzinnej patologii, utartych konwencji. To film antyestablishmentowy, do cna mroczny, grający na skrajnościach (doły społeczne vs elita), gęsty. Cudo!
  • Odpowiedz
Będzie jednym z najlepiej zarabiających filmów w tym roku, jeśli nie najlepiej zarabiającym


@sejsmita: Poplynales teraz. W tym roku Endgame przebilo wieloletni rekord Avatara. Joker się nie zblizy nawet do tego wyniku.
Druga sprawa jest taka, ze jaralem się tym filmem od początku i czytałem mnostwo na jego temat i żadnej lewackiej ofensywy nie widziałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trolljegeren: Mi się też ogromnie podobał ten film, Phoenix zagrał świetnie, w dodatku fajnie połączyli chronologię wydarzeń z uniwersum i szczerze nie spodziewałem się tego chaosu na sam koniec ale wyszło perfekcyjnie, polecam każdemu ten film
  • Odpowiedz
Sporo z was chyba już film widziało, ciekawy jestem opinii
Dla mnie 9/10 - świetny psychodramat, do teraz mam w głowie jego śmiech, którego dostawał podczas ataku.
Jeśli ktoś nie lubi superhero movie to też warto zobaczyć, bo nie uświadczycie tego w tej produkcji.
Ile dajecie? Jeśli mniej niż 6 to dlaczego?
#film #kino #dc #joker

Na ile oceniasz Jokera?

  • 6 2.9% (4)
  • 7 3.7% (5)
  • 8 12.5% (17)
  • 9 30.1% (41)
  • 10 50.7% (69)

Oddanych głosów: 136

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Martin, jak Ty mie zaimponowałeś w te chwyly:

Próbowałem, ale nie daję rady. (...) To nie jest kino. Szczerze, najbliżej jak mogę je określić (...) to park rozrywki. To nie jest kino o ludziach, którzy mogą przekazać emocjonalne, psychologiczne doświadczenia widzowi.


Martin Scorsese o #mcu #marvel #dc xD

https://filmgoblin.com/news/martin-scorcese-thinks-the-mcu-is-a-theme-park/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zapewne wiesz, jestem miłośnikiem komiksów. Zwłaszcza tych o superbohaterach. Fascynuje mnie cała mitologia związana z superbohaterami. Weźmy mojego ulubionego Supermana. Komiks niewysokich lotów, niezbyt dobre rysunki. Ale mitologia… jest nie tylko wspaniała, jest unikatowa. Podstawowym wątkiem w mitologii superbohaterów jest istnienie superbohatera i jego alter ego. Batman to Bruce Wayne. Spiderman to Peter Parker. Ta postać budzi się rano, będąc Peterem Parkerem. Musi włożyć kostium, by stać się Spidermanem. I pod
enforcer - > Jak zapewne wiesz, jestem miłośnikiem komiksów. Zwłaszcza tych o superbo...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Batman: Hush - kolejny film prosto z DC Animated Universe. Tym razem dzieło ponad przeciętne, ciekawe, zabawne i z nie oczywistym polt twistem. Polecam 8/10

#dc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach