Wpis z mikrobloga

Obejrzałem pierwszy odcinek Batwoman i kurczę coś w tym jest. Mimo tych wszystkich głupot, mniejszych i większych ogląda się to przyjemnie. Na plus oprawa, czuć że sypnęli groszem i wygląda to super. Na minus feministyczne #!$%@? ale to superbohaterka dla kobiet więc tak musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejne guilty plesure na liście. Będę oglądał.
#seriale #hbogo #batwoman #komiks #dc
Pobierz
źródło: comment_9nWLgGYoQv3LdHrEro4nwDxxh4Rw3kDn.jpg
  • 17
@czlowiek1988: najlepszy to był ten plot twist na samym końcu prawie, nie ten z Alice, tylko z tą laską ze zdjęcia. Widać, że ludzie co pisali tę kupę, nie ogarniają jak działa bycie elgiebete...
@czlowiek1988: Ja też, ale mam znajomych, którzy są elgiebete, i wiem, że to nie jest tak, jak było tam pokazane, że rzucasz kogoś i nagle obrączkujesz się.
No chyba, że się jest Bi ale to całkiem inna bajka. A tutaj raczej było sugerowane "stright les"...

@czlowiek1988: No ale z tego co się słyszy, bycie elgiebete, to nie faza w życiu, tylko to jakim się urodziłeś (bądź też zostałeś wyciągnięty w trakcie cesarki, tzw. wydobyciny ( ͡~ ͜ʖ ͡°))
@kwaz1: Ja tak miałem z Captain Marvel. Naczytałem się recenzji które były skrajne, jedni się zachwycali a drudzy bardzo narzekali na propagandę LGBT+. Tymczasem obejrzałem i nie widziałem tam nic niezwykłego z tych rzeczy ¯\_(ツ)_/¯ Bez sensu rozdmuchiwany temat. Sam film mi się podobał
@czlowiek1988: Bo to urojenia wykopkow i ich zachodnich odpowiednikow o tym feminizmie czy lgbt. Marvel nie bedzie robil takich rzeczy z pragmatycznego punktu widzenia - film ma sie sprzedac w kazdym kraju na swiecie i to co przejdzie w usa czy ue nie przejdzie w chinach czy rosji.