Co wybrać 500-1000, a bardziej w stronę 500?
Głównie zależy mi na (przynajmniej) przyzwoitej jakości, gps oraz jakimś wifi co by nie taszczyć kamerki/karty, tryby parkingowe trochę są mniej ważne.
Widzę,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: PXL_20230806_114251525~2
Pobierz
źródło: Screenshot_20230806_135003_Edge
Pobierz
źródło: ale-fajny-kon-ile-ma-mocy-sluchaj_2022-02-09_16-18-21
Pobierz
źródło: asdfdf
Pobierz3

Po zwróceniu uwagi przez otwarta szybę (0:44) przełącza na światła do jazdy dziennej. Które rozwiązanie jest skuteczniejsze gdy nie działają światła mijania? Na szczęście na koniec filmu orientuje się w swoim położeniu. A wszystko o godzinie 21:37
z10

Co tu się stanęło…
z8


źródło: maxresdefault
Pobierza w dzisiejszych czasach wszystko idzie po CANie więc gwarancja byebye.
Rób przez serwis autoryzowany
źródło: d8f0819545db9806c343f614f1b5
Pobierz
źródło: comment_1673780666Mdpc3WY1qXv8AjuAwhsllM.jpg
Pobierz5. Szukam jakiegoś znaczku/naklejki (nieuszkadzający lakieru magnes/przyssawki), dzięki któremu uczestnicy ruchu zwracaliby na mnie zwiększoną uwagę i byliby bardziej ostrożni/wyrozumiali (to ostatnie dotyczyłoby także policji). Listek sugeruje głąba, nie mam dziecka/pieska - jest coś legalnego, co wzbudza uwagę/szacunek?
14

Cześć wszystkim. Mój znajomy miał wypadek na motocyklu i poszukujemy sprawcy rozlania oleju napędowego na rondzie Buxakowskiego w Bydgoszczy w dniu 06.10.2022 pomiędzy godziną 7:20 a 8:20. Może ktoś nagrał na widerejestratorze to auto, które stało na awaryjkach w tym miejscu.
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Potrzebuję dwóch akcesoriów samochodowych:
1. Mam kamerkę 70mai 500 przód/tył z trybem parkingowym. Zastanawiam się, czy nie zamontować (zamiast niej lub dodatkowo) kamer(y) 360 z asystą (w postaci linii) w parkowaniu prostopadłym przodem/tyłem i równoległym. Moje auto nie jest bardzo duże i ma standardowe czujniki parkowania przód/tył, ale niestety nigdy nie radziłem sobie dobrze z parkowaniem, mając wolne np. tylko jedno środkowe stanowisko. Kamerka dająca podgląd z góry i
źródło: SDAXxbZoYJsW7kUC58aKvZ
Pobierz@mirko_anonim: powodzenia. Prędzej czy później się zniszczy i tyle z tego będzie.