Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Całkiem dobrze radzę sobie z jazdą nowym samochodem, nie lubię tylko dwóch aspektów: zmiany pasa jazdy (zawsze stresuję się, że nadjeżdżający pojazd jest za blisko) i parkowania, szczególnie w wysoce zagęszczonych miejscach. Czujniki parkowania nieco pomagają, ale czasem reagują z opóźnieniem, nie dają pełnego obrazu i nie pomagają w równym zaparkowaniu bez zbędnych korekt.

Czy mógłbym osobno dokupić i zainstalować kamerę 360 z podglądem typu bird's view, dokładnie nakreślającą tor jazdy? Jeśli tak, jaki dobry i łatwy do instalacji model warto wybrać?

Przy okazji, mam już dash cam Xiaomi A500S (przód/tył) z zasilaniem trybu parkingowego UP02, ale nie zamontowałem go jeszcze, ponieważ boję się uszkodzenia uszczelek/podsufitki i bezpieczników, do którego muszę podpiąć kamerki. Czy zainstalowałby mi ją (+kamerkę 360?) autoryzowany warsztat za rozsądną dopłatą - albo inny, dobry warsztat, tak, by nie naruszono gwarancji?

#pytanie #auto #samochod #samochody #motoryzacja #prawojazdy #gadzety #dashcam #kamera #kamerka #xiaomi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: dokup sobie lepiej jakieś jazdy doszkalające albo szkolenie z bezpiecznej jazdy, żeby zyskać pewność. Średnio dobremu kierowcy kamery 360 stopni nie są do niczego potrzebne.
@mirko_anonim całkiem dobrze sobie radzisz z jazdą i nie lubisz zmian pasa ruchu, przecież to się wyklucza xd zmiana pasa ruchu to jest jedna z najczęstszych rzeczy, które robisz na drodze i jak byś sobie dobrze radził to byś to robił bez problemu, a nie nie lubił

po prostu jeździj, nabieraj wprawy i ucz się na błędach, sam #!$%@?łem kilka razy na początku mojej przygody z prawkiem ale miałem ogromne szczęście i
@bidzej: kamery 360 robią różnicę w większych samochodach / busach na ciasnych parkingach. W zwykłych małych pierdzikach do 4.3-4.5m to w zasadzie nie robi różnicy bo masz wszędzie widoczność