Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakaś kamera cofania którą jest łatwo zamontować codziennie do innego ciągnika i naczepy?
Z własną bateria i np łącząca się z telefonem przez wi-fi jako podgląd.

Potrzeba mi podglądu tak około 5-10 razy na kilkadziesiąt sekund każdym razem w ciągu dnia
Idealnie na magnes i żeby na trytytkach ja przymocować a na koniec dnia zdjąć i zabrać do domu.

Mam czasami pracę gdzie jest dostawa do supermarketu i dałny wymyślili przejście dla pieszych przy wjeździe na rampę. Gdzie trzeba się łamać zestawem. A mimo głośnego BIP BIP glopie baby mi się pchają pod naczepę zamiast obejść dookoła.
#bekaztransa
#tir
#motoryzacja
#samochody
#bezpieczenstwowprzemysle
#bhp
#pracbaza
#praca
#poradnik
#porady
#patologiazmiasta
#zalesie
#oswiadczenie
#pytanie
#pytaniedoeksperta
#dashcam
#kamerasamochodowa
#kamery
#informatyka
#it
#komputery
adamsowaanon - Czy istnieje jakaś kamera cofania którą jest łatwo zamontować codzienn...

źródło: Semi-tip

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@artiom143: dzięki, widziałem ten model,
Nic nie piszą że trzeba mieć aplikacje na telefon,
A ja wolałbym podgląd na telefon,
Niż montować jeszcze ten ekran i zasilanie do niego.

Do tego jak ta kamera była by zasilana? Nie piszą nic na ten temat
  • Odpowiedz
  • 1
@staryalkus: kierowca ciężarówki nie jest na liście zawodów które dostają wizy,
Do tego jak nie masz settled status to 99%szans że się nie uda,
Wielu ten czas przegapiło i pytają na forach w kierowców ciężarówek w UK bo chcieli np wrócić po kovidzie do UK mimo że mieli status a ten Im wygasł bo byli np ponad 6 miesięcy poza UK.
  • Odpowiedz
  • 0
@adamsowaanon może najzwyklejsza kamerka IP? Tylko musiałbyś ją dodatkowo zasilać z jakiegoś zewnętrznego źródła. Większość tych małych śmiga na 5V więc spokojnie wystarczyłby zwykły powerbank. Pytanie tylko jak z zasięgiem WiFi. Czy w mieście przy dużym szumie nie będzie zrywać połączenia na tych ~15m
  • Odpowiedz
  • 0
  • 0
@adamsowaanon wygląda spoko. Do tego jakiś powerbank na dwie trytytki wielokrotnego użytku i powinno działać. Jak się zdecydujesz to daj znać potem jak się sprawuje
  • Odpowiedz
  • 0
@monky: mam nadzieję że power bank nie będzie potrzebny,
Tak jak pisałem na początku.
Mam 5-10 sklepów i na kilku z nich są cofania gdzie łażą piesi, więc bym potrzebował 5-10 razy 15 sekund taki podgląd. Myślę że bateria wbudowana to wytrzyma na jeden dzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@adamsowaanon fakt niedopatrzylem. Takie małe gówienko i jeszcze ma w sobie baterię.. no nieźle. Ciekawe na jakiej zasadzie jest rozwiązana sprawa wywoływania podglądu w tym ustrojstwie. Bo jeśli ta kamera cały czas będzie próbowała utrzymywać łączność WiFi z telefonem to raczej długiego czasu pracy na tej wbudowanej bateryjce bym nie zakładał. Tania chińszczyzna więc ciężko się czegokolwiek spodziewać ale za takie pieniądze można przetestować. Jak się nie sprawdzi to można w mieszkaniu
  • Odpowiedz