Drodzy, prezentuje czolgi. T-34/85 w barwach czwartej brygady gwardyjskiej drugiego korpusu gwardii, oraz T-62A w barwach irackich. Iracki czolg niekoniecznie bedzie odwzorowaniem wiernym. Malowalem go na podstawie wraku, na ktorym nie pozostalo z wyposazenia niemal nic. Nadto byl to przemalowany model testowy wiec nie jest w najlepszym stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam plik w formie amatorskiej tapety.

PS. juz skleilem przedni pancerz od czasu tego zdjecia (
Kartkowkazgrilla - Drodzy, prezentuje czolgi. T-34/85 w barwach czwartej brygady gwar...

źródło: comment_RTp7gFPJ2V35DbSE6dO7oIZUqmW1fQy6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawda o współczesnych czołgach jest taka, że są to jedynie modernizacje/rozwinięcia starych konstrukcji.


@VTRaptor: Gościu, tu nie jest mowa o modernizacji. Oni chcą przywrócić do służby czołgi, które zostały od niej odsunięte. Polska powinna się pozbywać tych czołgów, bo tu nawet nie pomoże głęboka modernizacja. Rosja swoje T-72 złomuje, a my przywracamy do służby. Zwykły żart.
Wiesz jak bardzo trzeba by było zmodernizować t-72 aby miał sens? Przedział silnikowy jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wolvi666 ja tam za tygrysem nie przepadałem nigdy, jest oczywiście świetną maszyną, ale nienadająca się na wojnę. Zbyt skomplikowana konstrukcja, drogi jak cholera w budowie i utrzymaniu. Dlatego T-34, które 1v1 nie miały większych szans z tygrysami, ostatecznie wyparły je z Rosji. A później gdy zrobili jeszcze droższego King Tigera ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#poczatkujacymodelarz

Historia tego modelu jest taka, ze byl to moj pierwszy model ever. Zakupiony w czerwcu tego roku. Pomalowalem go pedzlem, ale faktycznie slabo, zdjalem wiec farbe i malowalem od nowa aerografem, ale pozniej zepsulem. Od tamtej pory sluzyl mi jako model-brudnopis do testowania technik na zywo.

Jako ze byl brzydki jak noc i glupio sie czulem, ze tak stoi i brzydzi, to postanowilem go odmalowac. Nie wkladalem w niego szczegolnych
Kartkowkazgrilla - #poczatkujacymodelarz

Historia tego modelu jest taka, ze byl to...

źródło: comment_oPzGEJuzhQ1T5omdQkybz9ytxbqRbEml.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@yourgrandma bo twardy skurczybyk i wielką armatę ma. A normalnie psuł się co chwilę i był za ciężki, poza tym jak był przechylony więcej niż 7° to nie mógł ruszać wieżyczką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz