@Ryzu17: Chyba który ładniejszy, a nie który lepszy. Skąd mirki mają wiedzieć, który lepszy, skoro w zdecydowanej większości nigdy w takim nie siedzieli. (No oczywiście oprócz WoTa).

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ajo48 no na to pewnie wyjdzie, no ale jak napisałem w spoilerze to tylko zabawa, a może ktoś się dzięki temu zainteresuje tematyką
  • Odpowiedz
"Bitwy Czołgów"

Jak obiecałem zaczynam specjal edyszyn bitew czyli bitwę czołgów. Będą to czołgi z II wojny światowej.


Tag do obserwowania/czarnolistowania ->> #bitwyczolgow
Ryzu17 - "Bitwy Czołgów"

Jak obiecałem zaczynam specjal edyszyn bitew czyli bitwę ...

źródło: comment_u7OPrE2Ki890WJqCwJJdl4WRY8fdJ9m1.jpg

Pobierz

Głosujemy na lepszy według was:

  • 1. A27M Cruiser Tank VIII Cromwell 12.1% (8)
  • 2. Pzkp. V Panther 87.9% (58)

Oddanych głosów: 66

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Bitwy Czołgów"

Jak obiecałem zaczynam specjal edyszyn bitew czyli bitwę czołgów. Będą to czołgi z II wojny światowej.


Tag do obserwowania/czarnolistowania ->> #bitwyczolgow
Ryzu17 - "Bitwy Czołgów"

Jak obiecałem zaczynam specjal edyszyn bitew czyli bitwę ...

źródło: comment_omfgas58L4xmG07NLMu29cW9bF3EZIlr.jpg

Pobierz

Głosujemy na lepszy według was:

  • 1. Carro Armato M13/41 9.6% (5)
  • 2. Churchill Mk. 1 90.4% (47)

Oddanych głosów: 52

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@johnkashtan a to jest w sumie rzadka rzecz, mało kto (nie interesujący się tematem) zna jakieś brytyjskie czołgi

Ps. Z włoskimi czołgami to chyba każdy by wygrał XD
  • Odpowiedz
  • 7
Mirki z pod tagów #bitwysamochodow #czolgi #iiwojnaswiatowa planuję zrobić specjalną edycję bitew (jeszcze nie wiem kiedy ale za niedługo)

Będzie to bitwa czołgów (na razie z ii wojny światowej) tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do obserwowania/czarnolistowania tagu #bitwyczolgow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze do jutra (tj.19.09 do 23:59) trwa akcja urodzinowa #empik -20% przy zamówieniu min. za 60zł. Sporo modeli #czolgi i ogółem #modelarstwo się łapie - link do działu. W promocji biorą udział tylko rzeczy sprzedawane przez Empik, więc trzeba uważnie przeglądać,a chyba najłatwiej filtrować przez ustawienie dostępności na 24h. Ceny niektórych modeli wychodzą bardzo atrakcyjne ʕʔ
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-zbies: i poleciało #wot na czarno listo. Za często losowe debile z tego tagu zaśmiecają tag #czolgi.
To tak jakby pisać o grze BattlefieldV i tagować #iiwojnaswiatowa -.-
Po cholerę wołacie pasjonatów czołgów do gry o wymyślonych pojazdach? Na co liczycie? Na plusa od grona ludzi niezainteresowanych?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach