Fotografie w tej galerii są fatalnie podpisane, ale są to oryginalne podpisy dziennikarza (James Allison), który zbierał wiele niewydrukowanych fotografii z II wojny i robił archiwmu. Gdy zmarł mw 1977 roku to miał ich 4600 i podarował je muzeum w Arkansas. Tysiące fotografii, których mogliście nie widzieć z tej wojny. Ludzie się lepiej znają na czołgach to pewnie zidentyfikują ten czołg, bo podpis brzmi: New "Water Buffalo" Packs a Wallop

"During World War
myrmekochoria - Fotografie w tej galerii są fatalnie podpisane, ale są to oryginalne ...

źródło: comment_rNYnXhRS6sAI9VFIjBQ0XYfUHa1Jr86B.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wolvi666: co to za idiotyzm nie isu lecz do Obiejcta 268 v4 to TD, LT Rosyjskie do t 100 lt Medy tu masz wolna reke Ameryknskie medy sa spoko, Radzieckie i Francuskie z Batem na koncu. HT to rosyjskie do objecta 277 Chinskie do wz1115a Brytyjskie do Super Konia w sumie tyle
  • Odpowiedz
#poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski. Zapraszam rowniez do obserwowania instagrama o tej samej nazwie.

#czolgi #modelarstwo #zainteresowania
Dzis dokonczylem co zaczalem wczoraj. Walker bulldog w nowszej, lepszej odslonie. Musze powiedziec ze z punktu widzenia estetyki kolekcji bylo bardzo warto. Na zdjeciu w starej wersji nie widac sladow po pedzlu, ktore byly makabryczne, co rzucilo mi sie w oczy po nabyciu aerografu. Za chwile wiecej
Kartkowkazgrilla - #poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski. Zapraszam rowniez do o...

źródło: comment_1aWjHqy0wCn6vmlf8Kwll5iZyHW2GqAG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi

Pewnie niektorzy pamietaja walker bulldoga ktorego kleilem i malowalem zanim nabylem aerograf. Postanowilem go nieco odswiezyc. Na dzis koniec, odmalowalem czolg, nalozylem lakier gloss i kalkomanie. Jutro go troche zuzyje, poloze lakier matowy i dokoncze co tam zostalo do dokonczenia.

Aha, zalozylem tez konto na instagramie "poczatkujacymodelarz". Zapraszam do obserwowania.
Kartkowkazgrilla - #poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski
#modelarstwo #zaintere...

źródło: comment_V1E7oHSolh0UfeeSnp0GjfNOtA1UhRlV.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zabawki #zdalniesterowane #rc #czolgi #modelarstwo
Potrzebuje kupić zdalnie sterowany czołg (ewentualnie inny pojazd gąsienicowy). Zależy mi na tym, żeby czołg był duży (od 35 cm długości kadłuba) i nie zepsuł się po kilku godzinach. Nie musi strzelać niczym, grać ani świecić, w zasadzie obrót wieży też jest zbędny no ale niech już będzie. Potrzebowałbym dwóch sztuk, do około 300 zł za jednego.
jos - #zabawki #zdalniesterowane #rc #czolgi #modelarstwo
Potrzebuje kupić zdalnie s...

źródło: comment_cdEZRQALGRZ8bgTdc8zXdoQ2HCmzf1un.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jos: noszę się z kupnem buggy i w czwartek chyba zajrzę do sklepu na Żubrzej to popaczam. teoretycznie są modele 1:24, które spełniają wymóg rozmiaru
  • Odpowiedz
@jos: Mam model tygrysa I od heng longa w skali 1/16 i jest ok, dostałem go za gówniaka jako prezent, przeleżał kilka lat na strychu i ciągle działa. Z wyglądu jest ok, oczywiście ma jakieś historyczne niedoróbki jak brak jakiegoś szczegółu czy coś ale kosztuje niecałe 400 złotych, profesjonalne modele w tej skali ponad 2k. Ten model o którym mówię to najtańszy od heng longa, nie wiem jak w środku
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zachwiej: Oczywiście, pytanie pozostaje jednak dalej zasadne- czy aby na tym etapie projektu, na branżowych targach, przedstawia się wóz pokryty niechlujnie pomalowanym styropianem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz