Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 5
@Prychacz: ale przecież t-34 najlepszyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sagyrd
- 3
@Glupiii: nie zrezygnowali. pak36/37mm szybko stał się przestarzały, choć nie mógł przebić kv/t-34 to jednak większość sił pancernych ruskich to czołgi lekkie, mimo to używany do końca wojny, a w 41 wprowadzono amunicję Stielgranate 41 która była w stanie zniszczyć każdy ruski czołg. Pak 36 był zastępowany przez Pak 38/50 mm, działo to było w stanie przebić kv bez problemu, natomiast amunicja wykorzystywała wolfram który się szybko skończył. Następcą PaK38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@szurszur: @Lisek_Chrystusek: @johnkashtan: @farmer111: https://drive.google.com/open?id=1tLEpikprFADsb9D8GBtu4gIxUOmzZO6M Zdjęcia z Kubinki :)
- 1
Przepiękny efekt odbijającego się pocisku SABOT.
Testy nowej wersji idą w dobrym kierunku. W zasadzie codzienny hotfix i ogromne kolejki na serwery (póki co są 3, kiedy serwery będą bardziej stabilne to dodadzą kolejne).
Pozwolę sobie zawołać panów z tagu #armaforces bo pewnie też lubią takie rzeczy.
#squadgame #gry #czolgi #militaryboners
Testy nowej wersji idą w dobrym kierunku. W zasadzie codzienny hotfix i ogromne kolejki na serwery (póki co są 3, kiedy serwery będą bardziej stabilne to dodadzą kolejne).
Pozwolę sobie zawołać panów z tagu #armaforces bo pewnie też lubią takie rzeczy.
#squadgame #gry #czolgi #militaryboners

- 2
Jako bonus: Akcja humanitarna w stylu amerykańskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.reddit.com/r/joinsquad/comments/9tb01d/humanitarian_aid_handing_out_food_in_talil/
Dzięki nowemu systemowi amunicji, gracz po śmierci otrzymuje tyle amunicji, z jaką zginął (minimum 2 magazynki i bandaże).
https://www.reddit.com/r/joinsquad/comments/9tb01d/humanitarian_aid_handing_out_food_in_talil/
Dzięki nowemu systemowi amunicji, gracz po śmierci otrzymuje tyle amunicji, z jaką zginął (minimum 2 magazynki i bandaże).
- 3
- 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Sepp1991: czy ja tu widzę Pepe?
Taki widok we wstecznym lusterku i pokornie bym zjechał do rowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki widok we wstecznym lusterku i pokornie bym zjechał do rowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 14
8
Świetna parodia filmu FURY

Ponad połowa naprawdę dobrych i realistycznych nagrań, które cały zespół robił przez tydzień. Jest i Polski akcent.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Świetna parodia filmu FURY
Ponad połowa naprawdę dobrych i realistycznych nagrań, które zrobiliśmy przez tydzień.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
W roku 1943 generalny inspektor niemieckiej broni pancernej Heinz Guderian rozkazał opracowanie nowego niszczyciela czołgów. Aby ułatwić produkcję i eksploatację, nowa maszyna miała zostać skonstruowana z zastosowaniem elementów wykorzystywanych w produkowanych seryjnie czołgach.
http://wiekdwudziesty.pl/jagdpanzer-38t-hetzer/
Na zdjęciu: Barykada w Warszawie u wlotu ulicy Szpitalnej na plac Napoleona zbudowana wokół uszkodzonego, zdobycznego niszczyciela czołgów Jagdpanzer 38(t) Hetzer. Źródło: Wikimedia Commons, domena publiczna
------------------------------------------------------------------------------
Wesprzyj nas na Patronite: https://patronite.pl/wiekdwudziesty
http://wiekdwudziesty.pl/jagdpanzer-38t-hetzer/
Na zdjęciu: Barykada w Warszawie u wlotu ulicy Szpitalnej na plac Napoleona zbudowana wokół uszkodzonego, zdobycznego niszczyciela czołgów Jagdpanzer 38(t) Hetzer. Źródło: Wikimedia Commons, domena publiczna
------------------------------------------------------------------------------
Wesprzyj nas na Patronite: https://patronite.pl/wiekdwudziesty
źródło: comment_vIxN2QlVAnuYe0kcNpVaxI6Xyyw8DLBa.jpg
Pobierz- 6
@czolgistka93: A można, jak najbardziej. Jeszcze jak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli lubisz czołgi to mamy tego więcej: http://wiekdwudziesty.pl/tag/bron-pancerna/
Jeśli lubisz czołgi to mamy tego więcej: http://wiekdwudziesty.pl/tag/bron-pancerna/
- 22
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@Baron_Al_von_PuciPusia: Just MON things xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@Kartkowka_z_grilla: tu czolg KW-1 ze sladami trafien. To akurat nie czolg Kołobanowa, ale mozna sobie wyobrazic jak taki KW wygladal po otrzymaniu 156 trafien.
źródło: comment_Ei8YSVtCOhfcPFrDeEcSMqSLIEaU5iwo.jpg
Pobierz- 13
@NukeOps: nie wiadomo. Zaprzyjaznial sie z wrgogiem. W realiach zwiazku radzieckiego to moglo oznaczac publiczne pochwalenie mestwa finow, a moglo i oznaczac walenie finskiej wodki. Sam Kolobanow natomiast zostal za zdrade skazany dwukrotnie. Drugi raz gdy zezwolil jednemu ze swoich ludzi uciec do brytyjskiej strefy okupacyjnej w Niemczech. Widac zatem, ze nie byl raczej wielkim fanem ustroju.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Antonio211: fajny pomysł ale wątpię, że konstrukcja z płyt wytrzyma więcej niż parę kilometrów (silnik wibruje, napęd powoduje naprężenia) musiałbyś być genialnym inżynierem, żeby zaprojektować sztywną "budę" z takich płyt to już lepiej byłoby wyspawać jakąś ramę ze stali (samo podwozie z miejscem na silnik i napęd) a na to dopiero nałożyć ewentualną "budę". UPS dopiero teraz przeczytałem, że chcesz spawać jakąś ramę w każdym razie moim zdaniem powinieneś bardziej
- 20
29 października 1941 r. Zakamuflowany czołg KW-1 w zasadzce leśnej podczas bitwy o Moskwę.
#czolgi #militaria #historia #iiwojnaswiatowa #z---------------a
#czolgi #militaria #historia #iiwojnaswiatowa #z---------------a
źródło: comment_2AbAp7yRgPekbEhZkXq5IRCukEllCtPY.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
8
Czołg T64 jako okręt podwodny
Andrzeju nie denerwuj się
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
313
Cromwell - Niedoceniona legenda

Czołg Cromwell jest niedocenianą legendą II Wojny światowej. Anglicy przypięli mu łatkę kiepskiego czołgu po rzezi pod Villers-Bocage, gdzie Michael Wittmann rozgromił kolumnę 4th CLY. Jednak Polacy, a szczególnie 10 Pułk Strzelców Konnych z 1 Dywizji Pancernej gen. Maczka potrafił...
z- 72
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szpader5ky: W jakiej frakcji?
- 5
- 1
@PolakAteistaMocnyII: ktoś ostatnio mówił, żeby wyczyścić cache gry i to pomaga.
- 0
Wiele złego się mówi o Polakach, ale to jedyni gracze, którzy po bitwie potrafią pogratulować wyciągu, bardzo dobrego wyniku. Wyjątkiem był pewien Niemiec, który całkiem niedawno do mnie napisal, pisał po niemiecku i był z enemy teamu, więc myślałem że wyzywa mi matkę, ale Google tłumacz wprowadził mnie z błędu. Wyzywal mi ojca. #wot #worldoftanks #czolgi
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@darosoldier: JEŹDZI...
WSIADAĆ, WYSIADAĆ, WSIADAĆ, WYSIADAĆ NA CZAS, WSIADAĆ NA CZAS, NO TO POLEROWANKO WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA, TO JAK CZYSTE TO SMAROWANKO WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA, NO TO CZYŚCIMY JESZCZE RAZ I MOŻE JEDNO KÓŁKO PO POLIGONIE, COBY BYŁO CO CZYŚCIĆ
WSIADAĆ, WYSIADAĆ, WSIADAĆ, WYSIADAĆ NA CZAS, WSIADAĆ NA CZAS, NO TO POLEROWANKO WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA, TO JAK CZYSTE TO SMAROWANKO WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA, NO TO CZYŚCIMY JESZCZE RAZ I MOŻE JEDNO KÓŁKO PO POLIGONIE, COBY BYŁO CO CZYŚCIĆ
@adgebworthy a bym sobie poczyścił taki czołg, jakieś polerowanko, smarowanko, potem pojeździć i znowu. Tak żeby tylko samego jeżdżenia nie było, bo spowszednieje. A tak to jest bliskość czołgu i ta taka świadomość nagrody w postaci jazdy, która jest tylko czasem.


















