@Glupiii: nie zrezygnowali. pak36/37mm szybko stał się przestarzały, choć nie mógł przebić kv/t-34 to jednak większość sił pancernych ruskich to czołgi lekkie, mimo to używany do końca wojny, a w 41 wprowadzono amunicję Stielgranate 41 która była w stanie zniszczyć każdy ruski czołg. Pak 36 był zastępowany przez Pak 38/50 mm, działo to było w stanie przebić kv bez problemu, natomiast amunicja wykorzystywała wolfram który się szybko skończył. Następcą PaK38
  • Odpowiedz
@pavel202: @farmer111: Ciekawe czemu przy polskiej tankietce nie napisali, że jest polska, ani nie dali flagi jak przy wiekszosci eksponatów. Jest tylko ze byla produkowana i na poczatku wojny zostały zniszczone, a reszte wykorzystali Niemcy. Rosjanin pomysli nie raz, że chodzi o 1941 rok.
  • Odpowiedz
Przepiękny efekt odbijającego się pocisku SABOT.
Testy nowej wersji idą w dobrym kierunku. W zasadzie codzienny hotfix i ogromne kolejki na serwery (póki co są 3, kiedy serwery będą bardziej stabilne to dodadzą kolejne).
Pozwolę sobie zawołać panów z tagu #armaforces bo pewnie też lubią takie rzeczy.
#squadgame #gry #czolgi #militaryboners
A.....l - Przepiękny efekt odbijającego się pocisku SABOT. 
Testy nowej wersji idą w...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W roku 1943 generalny inspektor niemieckiej broni pancernej Heinz Guderian rozkazał opracowanie nowego niszczyciela czołgów. Aby ułatwić produkcję i eksploatację, nowa maszyna miała zostać skonstruowana z zastosowaniem elementów wykorzystywanych w produkowanych seryjnie czołgach.
http://wiekdwudziesty.pl/jagdpanzer-38t-hetzer/

Na zdjęciu: Barykada w Warszawie u wlotu ulicy Szpitalnej na plac Napoleona zbudowana wokół uszkodzonego, zdobycznego niszczyciela czołgów Jagdpanzer 38(t) Hetzer. Źródło: Wikimedia Commons, domena publiczna
------------------------------------------------------------------------------
Wesprzyj nas na Patronite: https://patronite.pl/wiekdwudziesty
wiekdwudziesty_pl - W roku 1943 generalny inspektor niemieckiej broni pancernej Heinz...

źródło: comment_vIxN2QlVAnuYe0kcNpVaxI6Xyyw8DLBa.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NukeOps: nie wiadomo. Zaprzyjaznial sie z wrgogiem. W realiach zwiazku radzieckiego to moglo oznaczac publiczne pochwalenie mestwa finow, a moglo i oznaczac walenie finskiej wodki. Sam Kolobanow natomiast zostal za zdrade skazany dwukrotnie. Drugi raz gdy zezwolil jednemu ze swoich ludzi uciec do brytyjskiej strefy okupacyjnej w Niemczech. Widac zatem, ze nie byl raczej wielkim fanem ustroju.
  • Odpowiedz
@Antonio211: fajny pomysł ale wątpię, że konstrukcja z płyt wytrzyma więcej niż parę kilometrów (silnik wibruje, napęd powoduje naprężenia) musiałbyś być genialnym inżynierem, żeby zaprojektować sztywną "budę" z takich płyt to już lepiej byłoby wyspawać jakąś ramę ze stali (samo podwozie z miejscem na silnik i napęd) a na to dopiero nałożyć ewentualną "budę". UPS dopiero teraz przeczytałem, że chcesz spawać jakąś ramę w każdym razie moim zdaniem powinieneś bardziej
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiele złego się mówi o Polakach, ale to jedyni gracze, którzy po bitwie potrafią pogratulować wyciągu, bardzo dobrego wyniku. Wyjątkiem był pewien Niemiec, który całkiem niedawno do mnie napisal, pisał po niemiecku i był z enemy teamu, więc myślałem że wyzywa mi matkę, ale Google tłumacz wprowadził mnie z błędu. Wyzywal mi ojca. #wot #worldoftanks #czolgi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziekciu: W #wotblitz z kolei jeśli ktoś Cię wyzywa, to na 90% to jest polak robak, 9,9% to Czesi/Hiszpanie/Kebaby. Reszta to 0,1% xD Ukraińców nie liczę, bo mało kto na EU serwerze zna cyrylicę, a i tak pociski w ukraińskim brzmią zabawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@darosoldier: JEŹDZI...

WSIADAĆ, WYSIADAĆ, WSIADAĆ, WYSIADAĆ NA CZAS, WSIADAĆ NA CZAS, NO TO POLEROWANKO WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA, TO JAK CZYSTE TO SMAROWANKO WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA, NO TO CZYŚCIMY JESZCZE RAZ I MOŻE JEDNO KÓŁKO PO POLIGONIE, COBY BYŁO CO CZYŚCIĆ
  • Odpowiedz
@adgebworthy a bym sobie poczyścił taki czołg, jakieś polerowanko, smarowanko, potem pojeździć i znowu. Tak żeby tylko samego jeżdżenia nie było, bo spowszednieje. A tak to jest bliskość czołgu i ta taka świadomość nagrody w postaci jazdy, która jest tylko czasem.
  • Odpowiedz