Słonko świeci dzisiaj piknie. Przez ten serial znów myślę o powrocie do strefy wykluczenia.
#czarnobyl #opuszczone
#czarnobyl #opuszczone
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_BUVzLBaoZTpbTO0j2FizNtRDxUaW3aGe.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora

źródło: comment_x5oQA7VN8gqi2HUnxNVhLfIGdp4NLlHO.gif
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Od nich zreszta bym zobaczyl wiele innych tematow, Hiroshima i Nagasaki (ukazane skutki i to co robiono po wojnie z ludzmi), radzieckie proby jadrowe na prowincji gdzie mieszkancy wsi podziwiali grzyby o poranku, w USA tez by sie cos znalazlo na temat
Zwróć uwagę na to, że jedną z "postaci" jest ZSRR, dosyć specyficzna struktura wraz z intrygującą strukturą polityczną, rozgrywkami między poszczególnymi postaciami, całym sposobem działania odmiennym w stosunku do tego co znamy dziś. To właśnie ZSRR daje samym postaciom gigantyczne pole do dylematów moralnych, a historii Czarnobyla pole do zatajania i prób udowadniania "nic się nie stało, jesteśmy mocarstwem atomowym".
Fukushima takiej "postaci"
Polecam. Jeden z rozdziałów poświęcony jest wydarzeniom w Fukushimie
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308402/ganbare-warsztaty-umierania