jak się zapatrujecie na saszetki boveda do utrzymywania wilgotności
z tego co obejrzałem na yt to moim zdaniem ma to sens a tym bardziej że nie chce mi się szukać wody destylowanej patrzeć czy w pojemniczku jest tego odpowiednia ilość, czy nie wyparowało, itp
wkładasz żelową torebeczkę i masz spokój (oczywiście pilnujesz na higrometrze) ale myślę że lepsze to jest
#cygara
z tego co obejrzałem na yt to moim zdaniem ma to sens a tym bardziej że nie chce mi się szukać wody destylowanej patrzeć czy w pojemniczku jest tego odpowiednia ilość, czy nie wyparowało, itp
wkładasz żelową torebeczkę i masz spokój (oczywiście pilnujesz na higrometrze) ale myślę że lepsze to jest
#cygara


















Cygaro bardzo aromatyczne, już po wyciągnięciu z celofanu mnóstwo aromatów kakao.
Po odpaleniu sam początek dość mocny i aromatyczny, głównie espresso i kakao z nutami skórzanymi. Mnóstwo dymu, jak z kadzidła. Po kilku minutach aromaty się otworzyły, więcej mlecznej czekolady, trochę ziemistych aromatów, ogólnie bardzo zbliżone aromatami do AB Prensado, moc tez podobna, ostatnia tercja dość nikotynowa i mniej złożona. Dym
źródło: comment_1633967964jK499bOZU6jW2ANSmjVzD7.jpg
PobierzCygaro jest prostokątne zamiast okrągłego