Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jako że po miesiącach poszukiwań mój syn nareszcie poszedł do nowego przedszkola, postanowiłem zapalić coś wyjątkowego z mojej kolekcji. Plasencia Alma Fuerte, najdroższe cygaro w mojej kolekcji, kosztujące 90zl za sztukę. W osobnym wpisie zrobię notke smakową, bo cygaro palić będę dobre półtorej, a może dwie godziny.

#cygara #cygaro #wykopsmokersclub #hobby #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1631692214buCtnq1J1tw3bvu42T4kLU.jpg
  • 8
@spidero: kupiłem jako ciekawostkę, w Internecie jest bardzo zachwalane, ogólnie lubię cygara Plasencii i postanowiłem zaszaleć, nigdy tego cygara nie paliłem i się okaże czy jest lepsze od cygar za 30-40zł.

edit: w przyszłości planuję kupić chyba najdroższe i najbardziej luksusowe z cygar dostępnych na rynku czyli Davidoff Royal Release Salomones które kosztuje 100 dolarów za sztukę (380zł)
@dildo-vaggins: jest rewelacyjne! kupiłem na festiwalu whisky, spaliłem po dłuższym sezonowaniu w humidorze. W końcu podjąłem męską decyzję i pierwszy raz zamówiłem całe pudełko (wówczas ok 620 zł), została mi jedna sztuka a ceny poszły w górę () paliłem też Sixto, też bardzo dobry, ale wolę powyższy format.

@spidero: kiedyś tak myślałem. Po przepaleniu sporej ilości cygar od 10 do 30 zł, spróbowaniu kilku ciekawych za
@uzamkniete: aaaa, dobra, mylisz mi się z KaskaderMike'iem, ale jego chyba już nie ma na mirko.
przez ten wpis mam ochotę gdzieś wyjść na cygaro, ale w mojej pięknej miejscowości nie ma dokąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)