Wgl ten finał pokazał, że CS2 ma problemy nadal z hitboxami, bo Zywoo trafił w kolano ziomka ze Spirit kiedy kucał, a nie zaliczyło.
Powinien być też jakiś VAR w CS2, ale przede wszystkim powinni wyeliminować bugi. Tak samo na Inferno od tych niektórych "okienek" się dziwnie granaty odbijają.
#cs2 #csgo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak pisałem na hltv, że Donk to kolejny coldzera albo olof to myśleli, że ragebaituje xD

Gracze tacy jak zywoo czy simple, którzy przez lata trzymają top1/2 to rzadkość. Donk to kolejny niko, wciąż zajebisty gracz, ale Panowie nie ten poziom co francuz

Statystyki 2026
https://www.hltv.org/stats/players?startDate=2026-01-01&endDate=2026-12-31&matchType=MvpEvents&rankingFilter=Top20&playoffMatchType=PLAYOFFS&minMapCount=4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo Co sie o--------a z tym csem xD Nawet polaka rodaka nie da sie spotkać na premier, same ułomy z krajów 3 świata, uzbeki ruskie co ni panimaju. Kiedyś też tak było ale byli i angole, niemcy, francuzy

Na faceit nie lepiej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo kolejny taki ochłapowy turniej i 3DMAX jest w nim bez niespodzianki wysoko. Bardzo lubię te ekipę bo lubię narodowe zespoły. Turniej raczej wygra ten kto wygra ćwierćfinał Parivision-Mongolz.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie do graczy #csgo i #dota2 Czy po odcięciu ruskich małp od internetu zmniejszyła się obecnosc kacapów w tych grach? Pytanie z ciekawości, ponieważ fajnie by było gdyby musieli się teraz męczyć sami ze sobą.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo w zasadzie nie trzeba być jakimś mastermindem żeby zauważyć, że problemy w FaZe są w pierwszej kolejności spowodowane tym, że nie dojeżdża broky jako snajper i Twistzz jako star rifler. Taka jest smutna prawda. Karrigan też już pewnie najlepsze lata jako IGL ma za sobą, ale on przecież nie będzie strzelał za innych.

Problem też jest taki, że na rynku awperów w tym momencie nie ma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgo #wojna po 20 latach wróciłem do csa i moje wnioski są takie jakby zbanować tam wszystkich ruskich wojna szybko by się skończyła bo w--------y się na malpe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach