Jak pisałem na hltv, że Donk to kolejny coldzera albo olof to myśleli, że ragebaituje xD
Gracze tacy jak zywoo czy simple, którzy przez lata trzymają top1/2 to rzadkość. Donk to kolejny niko, wciąż zajebisty gracz, ale Panowie nie ten poziom co francuz
Statystyki 2026
https://www.hltv.org/stats/players?startDate=2026-01-01&endDate=2026-12-31&matchType=MvpEvents&rankingFilter=Top20&playoffMatchType=PLAYOFFS&minMapCount=4
Gracze tacy jak zywoo czy simple, którzy przez lata trzymają top1/2 to rzadkość. Donk to kolejny niko, wciąż zajebisty gracz, ale Panowie nie ten poziom co francuz
Statystyki 2026
https://www.hltv.org/stats/players?startDate=2026-01-01&endDate=2026-12-31&matchType=MvpEvents&rankingFilter=Top20&playoffMatchType=PLAYOFFS&minMapCount=4

























Powinien być też jakiś VAR w CS2, ale przede wszystkim powinni wyeliminować bugi. Tak samo na Inferno od tych niektórych "okienek" się dziwnie granaty odbijają.
#cs2 #csgo