#csgo wreszcie bagiety i apies usadzone, nudne sie to już robiło ich ciągłe wygrywanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

BigVV
- 0
@BornToDie69: pikowanie awki na szifcie lol debile :D
- 1
- 3
#cs2 #csgo po oglądałem trochę CSa dzisiaj. Zarówno Atlanta jak i Astana. Czuć rozprężenie. Poziom jest niski, a momentami nawet śmiesznie niski. To wygląda jakby top robił planowany zjazd formy przed majorem i objawia się to mniejszym skupieniem. Może na tym ktoś niespodziewany skorzysta - takie 9z, BetBoom czy paiN.
@vasos: no i betboom r-------o vitality
- 1
- 0
Siema!
Chciałbym kupić komputer, głównie do grania multi: CS2, LoL , Arc raiders itp.
Gdzie szukać i czym się kierować? Budżet tak do 3200, nie ukrywam, że chyba będę brał na allegro. Pozdrawiam #pcmasterrace #komputery #csgo
Chciałbym kupić komputer, głównie do grania multi: CS2, LoL , Arc raiders itp.
Gdzie szukać i czym się kierować? Budżet tak do 3200, nie ukrywam, że chyba będę brał na allegro. Pozdrawiam #pcmasterrace #komputery #csgo
- 0
#csgo
Siemka gdzie można sprzedać stare skiny/skrzynki? Mam stare konto którego nie używam i widzę żę wartość skrzynek ok 1 tysiąca
Siemka gdzie można sprzedać stare skiny/skrzynki? Mam stare konto którego nie używam i widzę żę wartość skrzynek ok 1 tysiąca
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rafson1672: F0idy są po prostu bezczelne j-----a s-----a...
@rafson1672: tak szczerze jeżeli w------i ją tylko dlatego że jest kobietą, to też bym zgłosił.
#cs2 #csgo #cs #counterstrike
Jak tam teraz sytuacja wygląda na rankedach? Są cheaterzy? Widzę, że ludzie wolą grać faceita. Czy to dalej jest to samo, że Faceit ma lepsze serwery i brak cheaterów i dlatego ludzie to wybierają?
Jak tam teraz sytuacja wygląda na rankedach? Są cheaterzy? Widzę, że ludzie wolą grać faceita. Czy to dalej jest to samo, że Faceit ma lepsze serwery i brak cheaterów i dlatego ludzie to wybierają?
@LifesGood: szkoda nerwów na premiery
@LifesGood: ciężko powiedzieć, na mainie mam wysoki trust factor i oprócz sporadycznego wh w enemy i dobierania mi przez gierke premade 4 retardów, żeby mecz był przegrany po kliknięciu akceptuj cheaterów nie ma. Jako, że te rangi działają świetnie to na smurfie mam wyższe elo niż na mainie i na 22k z niższym trust factorem (ale też prime) już latają co 2 mecz na perfidnym wh i aimbocie - klasyczne
i tak wiadomo że jesteś chłop zwykły a może nawet troche gaj
@nienajciekawsza: każdy zwykły chłop a nawet może gaj by tak napisał prawda @ZwyklyRoman ?
zabilam 5 w jednej rundzie sama piekna akcja #csgo
- 0
@Mellisuga: a jak, nie umiem
@nienajciekawsza: Na steamie jest wbudowane narzędzie do nagrywania, a jak nie to telefonem xd
- 0
Jak ocenicie odświeżonego cache?
Cytując klasyka Tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#counterstrike #counterstrike2 #cs2 #csgo
Cytując klasyka Tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#counterstrike #counterstrike2 #cs2 #csgo

@kacpervfr: zmniejszasz max ping do powiedzmy 40ms
łączysz się przez vpn na frankfurt albo amsterdam
wyszukujesz mecz, dołączasz (jak pokazuje w okienku zatwierdzenia meczu, żę jednak wyszukało warszawę to nie akceptujesz, próbujesz ponownie)
rozłącz z vpn aby zmniejszyć ping/utratę pakietów
grasz
Działa w 70-90%
łączysz się przez vpn na frankfurt albo amsterdam
wyszukujesz mecz, dołączasz (jak pokazuje w okienku zatwierdzenia meczu, żę jednak wyszukało warszawę to nie akceptujesz, próbujesz ponownie)
rozłącz z vpn aby zmniejszyć ping/utratę pakietów
grasz
Działa w 70-90%
- 1
@EvilRogue: zależy od lapka, cs2 jest f2p, więc ściągnij i zobacz jak ci działa
- 7
co jak co, ale ugotowali z tym cachem, wygląda zajebiście, idealnie odwzorowany klimat lat 80/90 w zsrr #csgo
Kesz is bek
#csgo
#csgo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0























@Kuweit: