#csgo wreszcie bagiety i apies usadzone, nudne sie to już robiło ich ciągłe wygrywanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo niestety, ale przebłyski to granie na lekkie +KD, ale zdecydowanie częściej wygląda to tak jak na duście. Jcobb porwał się z motyką na słońce tym transferem do FaZe. Wygląda to bardzo słabo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo po oglądałem trochę CSa dzisiaj. Zarówno Atlanta jak i Astana. Czuć rozprężenie. Poziom jest niski, a momentami nawet śmiesznie niski. To wygląda jakby top robił planowany zjazd formy przed majorem i objawia się to mniejszym skupieniem. Może na tym ktoś niespodziewany skorzysta - takie 9z, BetBoom czy paiN.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo oglądam sobie teraz B8 vs BC.Game i szkoda, że ci pierwsi są tak biedni bo przy ich problemach ze snajperami (przehajpowany headtr1ck, kiepski s1zzi, ten niewypał Krakowski z młodziakiem) to s1mple w pełni ukraińskim składzie napędzałby mocno ich zespół.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema!
Chciałbym kupić komputer, głównie do grania multi: CS2, LoL , Arc raiders itp.
Gdzie szukać i czym się kierować? Budżet tak do 3200, nie ukrywam, że chyba będę brał na allegro. Pozdrawiam #pcmasterrace #komputery #csgo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgo
Siemka gdzie można sprzedać stare skiny/skrzynki? Mam stare konto którego nie używam i widzę żę wartość skrzynek ok 1 tysiąca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo #cs #counterstrike
Jak tam teraz sytuacja wygląda na rankedach? Są cheaterzy? Widzę, że ludzie wolą grać faceita. Czy to dalej jest to samo, że Faceit ma lepsze serwery i brak cheaterów i dlatego ludzie to wybierają?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LifesGood: ciężko powiedzieć, na mainie mam wysoki trust factor i oprócz sporadycznego wh w enemy i dobierania mi przez gierke premade 4 retardów, żeby mecz był przegrany po kliknięciu akceptuj cheaterów nie ma. Jako, że te rangi działają świetnie to na smurfie mam wyższe elo niż na mainie i na 22k z niższym trust factorem (ale też prime) już latają co 2 mecz na perfidnym wh i aimbocie - klasyczne
  • Odpowiedz
@kacpervfr: zmniejszasz max ping do powiedzmy 40ms
łączysz się przez vpn na frankfurt albo amsterdam
wyszukujesz mecz, dołączasz (jak pokazuje w okienku zatwierdzenia meczu, żę jednak wyszukało warszawę to nie akceptujesz, próbujesz ponownie)
rozłącz z vpn aby zmniejszyć ping/utratę pakietów
grasz

Działa w 70-90%
  • Odpowiedz
jak wam siada teraz spray z ak w #csgo #cs2
czujecie, ze jest inaczej?
bo ja spray mialem top, teraz nie siada nic :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jimmyF: zależy od serwera czasem, raz z d--y head od razu, raz nie chce nic wejść. Na szwedzkim serwerze to w ogóle miałem dramat. Jak to cs2 w sumie
  • Odpowiedz