@Tigermass: To twój organizm chyba jest wydmuszką. Po 1 razie trzeba się solidnie wzmocnić a ty mówisz że miałeś 3 razy xD W takim przypadku jesteś chemicznie wrakiem człowieka i za chwilę znowu coś cie złapie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@seniorwykopek: Cynk, magnez, Selen, Witamina D3 dużo, C jeszcze więcej. Polecam naturalna kwercetynę z czerwonej cebulki lekko podsmażona uwalnia więcej kwercytyny, która blokuje receptor AC3 konieczny do namnażania wirusa. Na zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@embrion: Ostatnio (jak jeszcze jeden z mirków kolorowe mapki wrzucał) ładnie było widać dla czego była podobna, dziwna dynamika. W różnych województwach mieliśmy różne stadia "fali" i jak część już schodziła to niektóre ledwo na szczyt weszły.
  • Odpowiedz
Od kilku nocy nie mogę spać, przebudzam się, zasypiam do pracy, bo jak już zasnę to wyłączam na nieświadomce budzik. Czytałem o jakiejś bezsenności pocovidowej i połączyłem to z ostatnią chorobą, tydzień czasu mnie coś trzymało, puściło na kilka dni, a po tym czasie dostałem anginy. Pytanie, czy zolpidem to dobry pomysl, czy ostateczność? Na co dzień miewam problemy ze snem, raczej wiąże się to z moimi zaniedbaniami i późnym chodzeniem spać,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@jast: Niee, tzn ja nie odczuwam jakoś mocno tego gorąca, przyzwyczaiłem się. Nawet nie chce myśleć jak zacznie się jesień i taka p---a będzie deszczowo-chłodna xD
  • Odpowiedz
Witam mam takie dziwne pytanie. Jak co czwartek gram sobie w piłkę wieczorami z kolegami. Teraz się okazuje ze będzie tam taki koleś co ma lub miał chore dziecko na ospę. A ten koleś miał już kiedyś ospę, i ja będę miał z nim kontakt ( ja tez miałem ospę) i finalnie czy jest mozliwe ze mogę zarazić moja żonę która tez już była w dzieciństwie chora na ospę, tylko dodam ze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej
Czy ktoś z osób zaszczepionych leciał w tym roku za granicę gdzie były potrzebne paszporty cividowe tzn. certyfikat szczepienia? Jeśli tak to jak to wyglądało? Jak wyglądało sprawdzanie tych certyfikatów, po prostu pokazałeś czy gdzieś komuś bardziej sprawdzali? Pytam bo trochę mnie to zdziwiło, na lotnisku nie było właściwie żadnego konkretnego sprawdzenie tylko pokazywaliśmy certyfikat i tyle, równie dobrze mógłbym pokazać obrazek z painta. Wszędzie to tak wygląda?

#covid19
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie potrafimy dowiedzieć się od 3 tygodni co jest w wodzie


@juzwos: ci co mają wiedzieć, to wiedzą, i w ich interesie jest, byśmy my nie wiedzieli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MZ przekazało najnowsze dane o pandemii koronawirusa w Polsce. Z raportu opublikowanego przez resort wynika, że w ostatnim tygodniu (11-17.08) odnotowano 22 712 (w tym 3 737 ponownych xD) zachorowań na COVID-19.


https://www.wprost.pl/koronawirus-w-polsce/10819513/ponad-22-tys-zachorowan-na-covid-19-mz-opublikowalo-najnowsze-dane.html

#koronawpolsce #koronawirus #covid19
xandra - > MZ przekazało najnowsze dane o pandemii koronawirusa w Polsce. Z raportu o...

źródło: comment_1660727368GMTpakL421mzvuJvdf8UPm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach