Wpis z mikrobloga

Chińczycy robią testy kowidowe , rybom, małżom i krabom. ( ) kompletne #!$%@? w tym kraju. Ale fakt jest taki, że Covid jest teraz częścią polityki chińskiego rządu i prezydenta, separują społeczeństwo chińskie od świata zewnętrznego. Straszą ludzi w Chinach, śmiercią i nieprofesjonalizmem Ameryki i Europy. Na chwilę obecną Chińczyk nie może nawet wyrobić paszportu, a zaleca się oddanie posiadanego już paszportu do biura paszportowego. Nie ma żadnych możliwości, aby cudzoziemiec wleciał do Chin. Robią z siebie drugą Koreę Północną. Przy czym karmią ludzi propagandą i fake newsami z telewizji i internetu- jednocześnie blokując dostęp do informacji. Czasami wydaje mi się, że ten wirus to został przygotowany przez chiński rząd w celu destabilizacji świata i zamknięcia Chin, w celu utrzymania władzy w Chinach przez określoną grupę ludzi. Najgorsze jest to, że ludzie w Chinach zazwyczaj ich popierają i w to wierzą, nieco inaczej jest w wielkich aglomeracjach no. Szanghaj. Mam dziewczynę Chinkę, gdy opowiada mi o opiniach jej koleżanek i znajomych czy rodziny, to zrzygać się idzie na ich propagandę.

#covid19 #wirus #koronawirus #chiny #tosachiny #swiat
Batmin - Chińczycy robią testy kowidowe , rybom, małżom i krabom. (✌ ゚ ∀ ゚)☞ kompletn...

źródło: comment_1661240455Zifjpn53Kjr8itD3x9f33Q.jpg

Pobierz
  • 7
fakt jest taki, że Covid jest teraz częścią polityki chińskiego rządu i prezydenta, separują społeczeństwo chińskie od świata zewnętrznego.

Na chwilę obecną Chińczyk nie może nawet wyrobić paszportu, a zaleca się oddanie posiadanego już paszportu do biura paszportowego. Nie ma żadnych możliwości, aby cudzoziemiec wleciał do Chin.


@Batmin: Jak w każdym totalitarnym raju, prędzej czy później trzeba trzymać ludzi siłą żeby nie uciekli od nadmiaru wolności i dobrobytu
@Batmin:

Czasami wydaje mi się, że ten wirus to został przygotowany przez chiński rząd w celu destabilizacji świata i zamknięcia Chin, w celu utrzymania władzy w Chinach przez określoną grupę ludzi.


Z Wuhan im uciekł po prostu. A że Fauci jest w to zamieszany to nikt tego głosno nie powie.
Nie ma żadnych możliwości, aby cudzoziemiec wleciał do Chin


@Batmin Bzdura. Tak było 2 lata temu. Teraz uzyskanie wizy (nie turystycznej) jest jak najbardziej możliwe. Z tym uzyskaniem paszportu dla obywateli chińskich to też nie jest tak do końca. W celach turystycznych uzyskanie paszportu jest nierealne. Natomiast dochodzą do mnie głosy, że zaczęli wydawać paszporty dla osób, które mają np. rodzinę za granicą. Do tego studentom i pracownikom wydają paszporty bez przerwy.
@matiwoj11: nie ma możliwości wjechać turystycznie do Chin. Brat mojej dziewczyny nie uzyskał paszportu, a chciał odwiedzić swojego małoletniego syna, który mieszka w Kanadzie. Powiedzieli mu, że nie wydają paszportów. Prowincja Guangdong.
@Batmin no tak, nie wydają wiz turystycznych, a ty napisałeś, że nie ma żadnych możliwości, aby cudzoziemiec wleciał do Chin co nie jest prawdą...

Brat mojej dziewczyny nie uzyskał paszportu, a chciał odwiedzić swojego małoletniego syna, który mieszka w Kanadzie. Powiedzieli mu, że nie wydają paszportów. Prowincja Guangdong.


Tak, to jest loteria. Jeszcze pół roku temu było to niemożliwe, ale teraz niektórym udaje się uzyskać paszport w celu odwiedzin. Nie wiem w