Czy również macie wrażenie, że #copywriting to jakieś bagienko? Jak widzę 6 ziko za artykuł dla sieci RTV na ok. 4000 znaków, parę stron briefu i termin na jutro...odmawiam. Albo stawki agencji po 6-15zl za teksty. Stawki dla studenta, co sobie dorabia. A nie realnej dzialalnosci, ktora na koncu miesiaca rozlicza sie z Panstwem skladkami. Przy takich stawkach to sie nie oplaca, bo na ZUS sie nie zarobi, a gdzie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#copywriting

Pytanie jest, dostałem możliwość wykonania zlecenia dla strony internetowej i nie wiem jak je wycenić. Zlecenie obejmuje tłumaczenie z angielskiego na polski strony dla dystrybutora produktu w Polsce, czyli mam gotowe opisy do tłumaczenia + trochę to przełożyć, żeby dało się sensownie czytać.

Jak można wycenić taką usługę za 1000 zzs? Nie mogę znaleźć nigdzie stawek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam kogoś spod tagu #copywriting

Chciałbym zasięgnąć języka, dowiedzieć się jak wygląda taka praca i od czego najlepiej zacząć. Jeżeli ktoś byłby skoro do pomocy, to będę bardzo wdzięczny.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, poleci ktoś jakiś dobry kurs #copywriting na początek? Zatrudniłem się w firmie handlującej online, zajmuję się też edycją aukcji i chciałbym się czegoś poduczyć.
#seo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam jakąś mentalną blokadę i ze stresu nie mogę napisać nic konkretnego :/ Nie wiem o czym napisać ani jak coś ubrać w słowa. Czy ja jestem po prostu bardzo niekreatywny i głupi czy o co chodzi?
#copywriting
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anone_: a może zacznij codziennie pisać dla przyjemności coś w stylu dziennika lub przemyśleń? Nabierzesz pewności w opisywaniu tego, co chcesz wyrazić, ale jednocześnie będą to notatki dla Ciebie, więc nic nie ryzykujesz i dlatego stres będzie mniejszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
hejka mirki
Od lipca mam u siebie #kot na #domtymczasowy i minęło już tyle czasu, że nie wiem czy ktoś go adoptuje. Nie wydaje mi się jeszcze żeby się lubił z moim kotem rezydentem, często wpieprz od niego dostaje, ale potem normalnie siedzą razem, więc ??? Już się pogodziłam z tym, że jeśli nikt go nie weźmie do czasu mojej wyprowadzki (za rok z kawałkiem? może dwa) to
voliereen - hejka mirki
Od lipca mam u siebie #kot na #domtymczasowy i minęło już tyl...

źródło: comment_16197096327FWoXgaQrXImZwla7jUpOZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@WoodyAllin: @iEarth: wszystkie fundację wrzucają na OLX, bo tam najłatwiej przeglądać sobie dużo różnych kotów. Z Batmanem jest taki problem, że on ma opis, że był wyłapany z osiedla na kastrację i miał być wypuszczony ale okazało się, że lubi jak się go głaskał po brzuszku i w sumie tyle.
Chciałam jakiś opis bardziej o tym, że jest nieśmiały, ale bardzo miziasty, świetnie się komunikuje, jak się go
  • Odpowiedz
mirki ile zaspiewalibyscie za tworzenie tresci medycznych pisemnych zdalnie

jak wy to rozliczacie? jakie są stawki za ilosc znakow?

#pracbaza #copywriting
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strona 10heads jakie opinie? Wyczytałem, że są problemy z wypłatami pieniędzy, trzeba wysyłać im skan dowodu? Ktoś ma jakieś doświadczenia.
#copywriting
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam sobie wesoło ladnych rekawiczek do cwiczen z gumami oporowymi i ciężarkami
na jednej aukcji czytam opis
"Ćwiczenia siłowe to gorąca pasja coraz większej liczby kobiet. Rendez vous ze sztangą wymaga jednak odpowiedniego wizerunku."
#copywriting #heheszki #modadamska #rozowepaski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś jest chętny na zlecenie #copywriting ? Podsunalem pomysł siostrze aby się tym zajęła. Zawsze była dobra z ortografii i czyta książki. Ma 40 lat i siedzi na dupie wychowując córkę. Jej zainteresowania dom, gotowanie, ogród, remonty, dziecko, podróże. #seo #pozycjonowanie ja myślę że stawka 15 zł za tysiąc znaków będzie ok na początek.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym sobie dorobić po pracy, za bardzo po godzinach nie mogę opuszczać domu, więc zainteresowałem się dorabianiem przez internet. Trochę poczytałem o pracy jako copywriter i chciałbym trochę w tym spróbować. Mógłby ktoś podpowiedzieć jak zacząć, gdzie szukać sprawdzonych źródeł?
Jak również jestem otwarty na inne formy dorabiania online.
Dziękuje z góry za pomoc.
#pracazdalna #copywriting #zarabianie #zarabianiewinternecie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daw134: też szukałem podobnej pracy ale większość szuka do afilacji, MLM albo szuka naiwnego żeby zrobić z niego słupa, który będzie "testował" produkty bankowe, albo wypłacał przelewy z banku i nadawał przekazem pocztowym.

A i jeszcze ankietki
  • Odpowiedz