Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TurboTapir: z marchewką? To nie prawilne
- 1
Próby odpalenia silnika własnej konstrukcji wyglądają obiecująco, problem jest z uzyskaniem ciągłej pracy, trzeba pokombinować z paliwem trochę jeszcze, ale nie jest źle ( ͡º ͜ʖ͡º) #modelarstwo #silniki #chwalsie https://youtu.be/Y9aDWu19S2k
- 0
@Rower_de_Niro większość na tokarce ( ͡º ͜ʖ͡º) jak widać materiał to przedewszystkim nakrętki łączeniowe, tłok wytoczony z aluminium, wal wytoczony z pręta stalowego, wykorbienie zrobione złapaniem go w mimośród na tokarce, zawory z wkrętów ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@Shadou
co wytrzeć?
co wytrzeć?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Moje dwie ukochane (。◕‿‿◕。)
Peugeot 407sw 08r 2.2 170km i bmw 14r seria 5 F10 3.0 380 km (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Trochę #chwalsie i trochę #pokazauto bo peugeot już był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody
Peugeot 407sw 08r 2.2 170km i bmw 14r seria 5 F10 3.0 380 km (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Trochę #chwalsie i trochę #pokazauto bo peugeot już był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody
źródło: comment_nvvIyQe8UBDGkJY8EBfZrOv55s3llyij.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 41
Ogórki oszalały (ʘ‿ʘ)
Pierwsza konsumpcja odbyta
#warzywniaknamy #warzywa #ogorkiboners #uprawiajzwykopem #chwalsie #pokazpsa #piesekpremier
Pierwsza konsumpcja odbyta
#warzywniaknamy #warzywa #ogorkiboners #uprawiajzwykopem #chwalsie #pokazpsa #piesekpremier
źródło: comment_weMspAX8H252fIBj3wbdlTmwn04Yw41i.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@Emil1803 klucz do brytów lepiej kup. Z.j. czy j.s.m.?
- 1
@miko16 taki poniedziałkowy :)
konto usunięte via Android
- 1
@niechswiatplonie ale fajniutki ulaniec
- 0
@chozagaraze na żywo wygląda sporo szczupłej
- 15
Długo pracowałem na swój sukces. Nie mam wolnego po to, żebyście bułki mogli wędliny czy jak to tam było #chwalsie #pokazauto #pracbaza #bekaztransa
źródło: comment_8E07bNSMVmbOwB9ui1ToPb94ANaAsKlp.jpg
PobierzŻyje 21 lat i tyle samo mieszkam w tym województwie a do tej pory nie byłem w tutejszych górach. Jako że jest dzień dziecka to zrobiłem sobie wycieczkę (。◕‿‿◕。) Nie powiem fajnie się wchodziło ale to pewnie dlatego że uwielbiam chodzić po górach. Ta co prawda mała ale najstarsza i ciekawa.
Ale korzystając ze święte chyba sobie jeszcze skoczę na park linowy bo nie byłem
Ale korzystając ze święte chyba sobie jeszcze skoczę na park linowy bo nie byłem
źródło: comment_fvpC8KtqDEFhmGzLX6ilE7SL8qMDlwD1.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@dredziuk: to nawet ja tam byłem a jestem z dolnośląskiego, co jakiś czas jeździłem do babci na wakacje i kiedyś się wybrałem z rodzinką na lyso górę ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@poczekajcie ale aparat to kup lepszy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 156
@Boski_Szymon: Ciekawe, skąd wziął na to pieniążki
@SanchezYZF: Ehhhh kiedy mireczki się nauczycie, że zdjęcie kierownicy to nie # pokazauto....
- 2


































Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_OVAL8IlhknXeTakwmkqoXwJkzaT18kxJ.jpg
Pobierz