Hej, chciałam was zaprosić na mój serwer discord, który niedawno miał rocznicę (。◕‿‿◕。). Jest na nim około 20 osób ale dzięki temu każdy każdego zna i łatwiej nawiązać nowe znajomości, bo każdy jest tam na swój sposób wyjątkowy.
Pewnie koło wakacji zrobimy jedno/pare spotkań (tak jak rok temu), więc polecam jeśli ktoś chce znaleźć znajomych a nie wie gdzie xd
Jeśli chodzi o osoby tam,
Pewnie koło wakacji zrobimy jedno/pare spotkań (tak jak rok temu), więc polecam jeśli ktoś chce znaleźć znajomych a nie wie gdzie xd
Jeśli chodzi o osoby tam,




















Elo Elo wykopki Mirki i węgierkiz checia pogadam pokłócę się ewentualnie ostro powymieniam swoimi poglądami z przegrywami. Od bidy może być też czillowa rozmowa z jakąś różowa.