W sumie to może i #chcepogadac, najlepiej #wykopplus30club, jeśli jeszcze nie śpicie, bo przecież jutro obowiązki.

I dla zachęty coś o mężczyźnie, który jak ja dotrwał tak zaawansowanego wieku i ma w związku z tym pewne nieprzyjemności na głowie. A raczej na głowie już ich nie ma, a tylko gdzie indziej, trochę niżej.
Ale na szczęście przyjmuje to z humorem. Bo i cóż innego mu pozostało?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach