W sumie to może i #chcepogadac, najlepiej #wykopplus30club, jeśli jeszcze nie śpicie, bo przecież jutro obowiązki.
I dla zachęty coś o mężczyźnie, który jak ja dotrwał tak zaawansowanego wieku i ma w związku z tym pewne nieprzyjemności na głowie. A raczej na głowie już ich nie ma, a tylko gdzie indziej, trochę niżej. Ale na szczęście przyjmuje to z humorem. Bo i cóż innego mu pozostało?
#chcepogadac Ej pogadajcie coś ze mną, mówcie co tam u was? Co porobiacie albo co wam sie wydarzyło ciekawego dzisiaj! Możecie sie nawet powyżalać na to co was wkurza czy coś! (ʘ‿ʘ)
@Dzieci_z_Choroszczy: to lektura którą olałem w szkole średniej, za co później formalnie jebłem se w łeb z plaskacza :P dzieło wspaniałe, złożone, absurdalne w absurdalnym świecie ( ͡°͜ʖ͡°)
#chcepogadac #samotnosc