@Wykopciuszek86: W piątek ukończyłem w miesięczny pobyt na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym.
W październiku dużo nie brakowało, a wisiałbym na sznurze.
Tak mnie depresja sponiewierała, że rano gdy się budziłem po nieprzespanej nocy pierwszą myślą było udać się do lasu i powiesić się na lince do holowania samochodu.

Nikomu nie życzę tego lęku i uczucia bezradności.
Nie bójcie się prosić o pomoc Panowie.
  • Odpowiedz
@maekkkk: Jakbyś nie miał, to byś to wyraźnie zaznaczył w swoim opisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Bujać to my a nie nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne nie od dziś jesteś w Internetach i znasz zasady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz