Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 1
Help, niech ktoś mnie ulula do spania bo nie mogę zasnąć :( #bezsennosc #chcepogadac
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dobry Gagatku miłego Poniedziałku
#chcepogadac
#chcepogadac
źródło: 4011
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Blind_D2: polecam się na przyszłość
@nell-nelcia: pisz malymi literami, poza tym wiem czyim jestes multi
- 0
@TobiaszSuchy:
Zmęczenie daje o sobie znać chciałam żebyś napewno zauważył.
A po za tym nie ogarniam tego co ty napisałeś
Zmęczenie daje o sobie znać chciałam żebyś napewno zauważył.
A po za tym nie ogarniam tego co ty napisałeś
- 0
- 0
#chcepogadac ktoś?
- 12
Doobryy miłego!
Jaki plan na dziś?
Ja odpoczywam, w mobile legends pogram po chyba 3 latach i koniec planów
Ambitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chcepogadac #heheszki
Jaki plan na dziś?
Ja odpoczywam, w mobile legends pogram po chyba 3 latach i koniec planów
Ambitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chcepogadac #heheszki
źródło: 867a01a9-df70-433b-92ff-1184a55f0aef-1_all_5082
Pobierz- 0
@olokynsims: chore wydawać kasę na jakieś gry daj spokój na co to komu
@nell-nelcia: to mnóstwo mógłbym znaleźć takich rzeczy poza grami, na które mógłbym napisać, na co to komu.
- 0
#chcepogadac ktoś?
- 2
- 0
Hej
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
pije wino i sucham komy #chcepogadac
Elo, ktoś #chcepogadac ? Ostrzegam tylko, że mogę być pod wpływem
#chcepogadac o nie wiadomo czym
#chcepogadac zapraszam
@Mundziak111: gdzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Evarrrez: hehe dobre





















W październiku dużo nie brakowało, a wisiałbym na sznurze.
Tak mnie depresja sponiewierała, że rano gdy się budziłem po nieprzespanej nocy pierwszą myślą było udać się do lasu i powiesić się na lince do holowania samochodu.
Nikomu nie życzę tego lęku i uczucia bezradności.
Nie bójcie się prosić o pomoc Panowie.
:)