• 0
@washington: też tak myślę, ale odejście od węgla przy obecnej polityce progórniczej to będzie długi proces. Chociaż może jak staruchy na wsi masowo zamarzną to się uleczą z kaczyzmu albo sprawa rozwiąże się naturalnie.
  • Odpowiedz
Jest gdzieś u was mireczki jakiś fajny plac zabaw? Jestem w odwiedzinach i szukam czegoś fajnego dla dzieciaka.
#buskozdroj
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szybkie pytanie mam do osób jeżdżących zbiorkomami w #kielce a konkretnie bus muszkieter do #buskozdroj - dalej odjeżdża z Mielczarskiego? :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xWiteQx: czyli jesteś gówniarzem który myśli że łatwo zarobi. I jeszcze pieprzysz że nie sprzedajesz młodszym od siebie, jeśli sam nawet nie masz osiemnastu lat. Do gazu z takimi bezmózgami.
  • Odpowiedz