Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Opuszczona Stacja Benzynowa |Urbex #283|

Zapraszam na eksplorację opuszczonej stacji benzynowej.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
źródło: IMG_20230504_215606394
Pobierz- 0
- 0
@Maciek5000: O ile ideologicznie za Orlenem nie przepadam to muszę przyznać że na Orlenie mają zapiekanki większe i smaczniejsze.
510
BP odnotowało 5 mld $$$ na plusie w 1Q 2023!

Zysk był o 160 mln dolarów lepszy niż w czwartym kwartale 2022 roku i przewyższył oczekiwania analityków. Paliwowym firmom na całym świecie sprzyjają wysokie ceny ropy i korzystne otoczenie makro.
z- 86
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ksemidesdelos: przecież stacja też zapłaci VAT od marży
@sprzedam_nerke rzadko schodzi i często idzie na straty. Lepiej odmówić 2 razy na miesiąc komuś majonezu niż w-----ć prawie całą butle za 3 miesiące.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy to jest możliwe żeby paliwa czyściły silnik? Prawie każdą stacja ma w swoim "menu" paliwa premium z dodatkami czyszczącymi. Zastanawiam się w jaki sposób by to miało działać? Tak samo nurtują mnie te dodatki do paliw które też podobno oczyszczają silnik.
Na stronie Orlenu można np. wyczytać, ze przeprowadzili test nie w labolatorium a test na zwykłym samochodzie i laboratoryjnie potwierdzili skuteczność
Na stronie Orlenu można np. wyczytać, ze przeprowadzili test nie w labolatorium a test na zwykłym samochodzie i laboratoryjnie potwierdzili skuteczność
Podwyższona zawartość dodatku czyszczącego wpływa na poprawę właściwości myjących
źródło: CircleK_paliwa_miles_plus_tableka
Pobierz@AquilaTimere: na każdej stacji powinni Ci udostępnić skład takiej beny premium z tego co kiedyś czytałem na forum do są rzeczywiście jakieś czyszczące dodatki w nich, ale niewielkie ilości. Lepiej raz w roku wlać do baku butelkę dodatku czyszczącego układ paliwowy jak to robią w ASO Kia.
@AquilaTimere: te dodatki to pewnie ułamek tego co w preparacie, który wlewa się osobno do baku. A większość tych preparatów jest w sumie nafta. Czyli ich głownym zadaniem jest czyszczenie twojego portfela z kasy.
Wystarczy tankować na normalnej stacji, wymieniać filtry i wymieniać olej na czas, więcej czyszczenia nie potrzeba. Te wszystkie magiczne opinie "zalałem paliwo premium i ciszej silnik chodzi" to tylko efekt placebo.
Wystarczy tankować na normalnej stacji, wymieniać filtry i wymieniać olej na czas, więcej czyszczenia nie potrzeba. Te wszystkie magiczne opinie "zalałem paliwo premium i ciszej silnik chodzi" to tylko efekt placebo.
- 0
#cocacola i #bp rozdają darmowe bilety do #multikino - aż 1000 biletów do rozdania https://zakupersi.com/promocja/darmowe-bilety-do-kina-od-coca-cola/ #rozdajo #zafree #promocje #cebuladeals
- 0
@klantik: masz na kanale "sprawdzam jak" zestawienie cen. Jakoś chyba w ostatnim tygodniu wleciało
Gdzie najtańsze paliwo w tej okolicy?
#krakow #paliwo #benzyna #orlen #shell #bp #pytanie #kiciochpyta #circlek #pytaniedoeksperta #samochody #motoryzacja
#krakow #paliwo #benzyna #orlen #shell #bp #pytanie #kiciochpyta #circlek #pytaniedoeksperta #samochody #motoryzacja
źródło: comment_1672859795OVs7q0wUG38rCut4SWWOjd.jpg
Pobierz- 3
@s-k-fantasyfactory: polecam fueliom chyba ze ktos z doswiadczenia powie
@s-k-fantasyfactory serio chce Ci się jeździć w korkach po mieście żeby zaoszczędzić max 5zl na cały baku paliwa?
Jest jakaś inna stacja niż #orlen która oferuje płatność smartfonem przy dystrybutorze i FV na maila? #bp oferuje ? #motoryzacja #paliwo
- 1
Czy faktyczne paliwo na stacjach #bp jest lepsze?
tata i jgo znajomi cały czas chwalą że zajebiste - miej auta pali i mnie dymi
Czy to przypadkiem nie jakieś placebo i reklamy?
Generalnie wiadomo że J*Ć O*N, ale czy lepiej tankować na BP (gdzie zwykle jest trochę drożej) czy
tata i jgo znajomi cały czas chwalą że zajebiste - miej auta pali i mnie dymi
Czy to przypadkiem nie jakieś placebo i reklamy?
Generalnie wiadomo że J*Ć O*N, ale czy lepiej tankować na BP (gdzie zwykle jest trochę drożej) czy
Jak to była ta formułka spowiedzi?
ostatni raz… wróć
Ostatni raz na Orlenie bylem prawie dwa lata temu. Tak jak napisałem, na Orlenie tylko sram tak zrobiłem, choć płatność przy dystrybutorze trochę mnie tam wabiła to odkryłem CircleK i ich appke.
Tak od dwóch lat nie byłem na Orlenie choć mam 3 pojazdy ciagle w użytku, ja i różowa tankujemy na Shellu i polecam wam te sieć. Super obsługa, czwartki i wtorki
ostatni raz… wróć
Ostatni raz na Orlenie bylem prawie dwa lata temu. Tak jak napisałem, na Orlenie tylko sram tak zrobiłem, choć płatność przy dystrybutorze trochę mnie tam wabiła to odkryłem CircleK i ich appke.
Tak od dwóch lat nie byłem na Orlenie choć mam 3 pojazdy ciagle w użytku, ja i różowa tankujemy na Shellu i polecam wam te sieć. Super obsługa, czwartki i wtorki
źródło: comment_1671660238q6TdKfhU4tBzL4KL1TAG8w.jpg
Pobierz- 1
@stanley88: polecam Shell
źródło: comment_1671660254L0PvriwzG1XllMyITPAWTq.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 30
@Leotard00: Ja polecam Orlen, ale tylko do srania.
- 11
@ambiwalentny_dzieciak: @FatSniper: Ale paliwo to tylko jedna dziedzina
Po pierwsze - orlen dostanie tylko marze rafineryjna. Nie dostanie marzy ze stacji.
Do tego duza czesc obrotu stacji to wszystkie sklepiki/hotdogi/myjnie/zapieksy/alko/fajki itp.
Tego tez nie sprzedadza.
Po pierwsze - orlen dostanie tylko marze rafineryjna. Nie dostanie marzy ze stacji.
Do tego duza czesc obrotu stacji to wszystkie sklepiki/hotdogi/myjnie/zapieksy/alko/fajki itp.
Tego tez nie sprzedadza.
- 5
@kepak: p0laki robią im darmową reklamę bojkotując Orlen to oni to wykorzystują, kto by się spodziewał XD
Czy u Was w miastach tez jest taka rozbieznosc cenowa w lpg? We Wroclawiu centrum lpg potrafi dochodzic do 3,40 a lekko na obrzezach mozna dostac 2,75. Zawsze to byla roznica paru max 15 groszy. Ale teraz to istna patologia 50-65 groszy xD
Czy np w Warszawie tez na obrzezach jest taniej o takie kwoty?
Jakby marze wrocily do normalnych cen to pewnie byloby za 2,5 zl.. A jakby "gigant paliwowy" byl
Czy np w Warszawie tez na obrzezach jest taniej o takie kwoty?
Jakby marze wrocily do normalnych cen to pewnie byloby za 2,5 zl.. A jakby "gigant paliwowy" byl
@prostymysliciel: masz rozjazd od 2.69 na Bielanach po 3.39 na bp na Fat. No faktycznie. Ciekawe ile będzie w Piotrkowie gdzie najtaniej pewnie z 2.50
Pazerne są te stacje w centrum. Chociaż kiedyś nie było aż takich rozbieżności ヽ( ͠°෴ °)ノ
Pazerne są te stacje w centrum. Chociaż kiedyś nie było aż takich rozbieżności ヽ( ͠°෴ °)ノ
- 0
Cześć. :) Tutaj znajdziesz listę naszych partnerów: https://allegro.pl/karty-podarunkowe/karty-offline#gdzie-kupic
Orlen orlenem ale też stacje nie są bez winy bo jakim cudem stacja Carefour przy galerii Północnej w Warszawie ma ON po 7,26 a BP przy modlińskiej 300m od niej 7,79?
https://cenapaliw.pl/stationer/on/mazowieckie/warszawa
#orlen #bp #paliwo
https://cenapaliw.pl/stationer/on/mazowieckie/warszawa
#orlen #bp #paliwo
źródło: comment_1670513655Y33Dt77hDbizOm1RYqmZg7.jpg
Pobierz

























Płaciłem #revolut 81 euro. I właśnie mi ten hajs wrocil na konto recoluta z taką informacja:
ktoś miał taką akcję?
Mam farta czy wlasnie zostałem złodziejem w Austrii? XD
#pytanie #finanse #bp