Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@jakis_login: no tak ale 'akcesoria samochodowe' to na prawde pokazna lista moze byc. Wychodzi na to ze skoro wchodza w to opony czy akumulatory to pewnie pod akcesoria beda rowniez wszystkie kabelki i inne dziwne trzymadla do telefonow tabletow.
@adeekk1989: zapewne tak. Myślę, że możesz zapytać się na stacji, czym dokładnie są te akcesoria. Inna sprawa, że routex może nie przepuścić transakcji, jeśli będzie nabite coś, czego nabić się nie powinno. Warto zapytać ;)
- 1
- 3
@Karton_bez_szkla ile ja głupot codziennie w pracy słyszę, że na Auchan cysterny Orlenu przywożą chrzczone paliwo xDD ta sama tłuszcza uważa, że browary leją spirytus do piwa
@red7000: dokładnie. I chemitrails xD
@lunga 40 sekund, nie wiem czy po godz 22 nie ma 60sek
konto usunięte via Wykop
- 0
@inny_login: jedyna jaką znam, to czwartkowe tankowanie diesla
- 0
#bp za ile wymiana butli 11kg?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@arysto2011: Skończyło się
- 0
@KontoDoPomocy: U wszystkich na raz?
- 0
Mireczki głupia sprawa, jestem stary, ale nigdy nie korzystałem z myjni automatycznej, dokładnie BP, bo to mam w bezpośredniej bliskości. Czy ktoś może mi wytłumaczyć łopatologicznie jak to zrealizować? xD Bo chyba trzeba pierw iść do obsługi i coś tam wykupić? #motoryzacja #samochody #bp #myjnia
Mój krótki ranking kompresorów do pompowania opon w Tomaszowie. Mój czyli tylko te z których korzystam.
1. Lotos przy ul. Wandy Panfil. Szczelna końcówka, właściwie nic nie trzeba robić po nałożeniu na wentyl. Chwilą i napompowane oba koła.
2. BP przy ul. Warszawskiej vis a vis wieżowca Kwiatowa / Dzieci Polskich. Trzeba przytrzymać ale pół minuty i 6 bar w opinie szosowej wciśnięte.
1. Lotos przy ul. Wandy Panfil. Szczelna końcówka, właściwie nic nie trzeba robić po nałożeniu na wentyl. Chwilą i napompowane oba koła.
2. BP przy ul. Warszawskiej vis a vis wieżowca Kwiatowa / Dzieci Polskich. Trzeba przytrzymać ale pół minuty i 6 bar w opinie szosowej wciśnięte.
źródło: IMG_20231126_181052
Pobierz
źródło: IMG_20231116_112109
PobierzDostawa towaru przez niemiecką firmę transportową HAVI. Na stacji BP w niespełna 60-cio tysięcznym Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie). Nagranie sprzed kwadransu. Pierwszy raz w Polsce widziałem ciężarówkę HAVI w marcu br. podczas zaopatrywania restauracji McDonalds na dworcu kolejowym Warszawa Zachodnia. Ale tak, HAVI dociera również do naszego miasteczka.
(7 listopada 2023)
#tomaszowmazowiecki #lodzkie #logistyka #gospodarka #britishpetroleum #bp #stacjapaliw
(7 listopada 2023)
#tomaszowmazowiecki #lodzkie #logistyka #gospodarka #britishpetroleum #bp #stacjapaliw

@Poludnik20 o co chodzi że havi?
- 1
@poczatkujacywycoopowicz: nie miało byc magicznego. Pokazuje Ci po prostu firmę która zna całą Europa + kilka krajów spoza niej, a której nie znałeś. A to, że docierają już na Polska prowincje oznacza, że i tutaj próg wejścia do prowadzenia biznesu jest coraz wyższy. Czy to źle? Zależy dla kogo. Dla klienta i dla pracownika — czyli dla większości, nie. Jest lepiej.
Jeśli sięgam po telefon w T—Mobile to wiem, że
Jeśli sięgam po telefon w T—Mobile to wiem, że
- 5
Orlen to stacja paliw PREMIUM. Pionierzy w tej części Europy. Jak ktoś jeździ więcej, niż przeciętny kierowca miejski, to docenia Orlen na każdym kroku. Grupa Obajtka stworzyła korporację, która łączy biznes kilku różnych przedsiębiorstw:
- tradycyjna stacja paliw
- Żabka / Carrefour Express (oferta dyskontowa)
- McDonald's (Orlen lepszy)
- dowolne przydrożne bistro
- tradycyjna stacja paliw
- Żabka / Carrefour Express (oferta dyskontowa)
- McDonald's (Orlen lepszy)
- dowolne przydrożne bistro
źródło: 091911_r0_940
PobierzLepsza sieć stacji w tej części Europy
- Orlen to lider na rynku 67.1% (49)
- Jest lepsza sieć z bogatszą ofertą (jaka? - w kom) 32.9% (24)
@gelecekten: BP jako tako swojej nie ma, u nich nabijasz punkty na karte Payback.
- 1
@telemach20: ostatnio patrzyłem na Payback to ogóle bez jakiś specjalnych kodów to jest dramat,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@robert5502: 200+
- 1
@TwojHimars: Raczej 200 max
- 3
@YebakaLesny ale chociaż Cię zmotywowalem :)
- 1
@Skowyrny_Johnny: ogólnie to możesz sobie apke założyć, a jak Ci się nie chce to łap
źródło: 1000006771
PobierzKomentarz usunięty przez autora























#paliwo #orlen #shell #bp