Diesel na stacjach Poznań i okolicę - bp, shell, orlen - po średnio 6.38, 6.40 - niżej nie widziałem. Zajeżdżam pod makro a tam tankowanie za 5.78 lol. Ładnie w c---a robią xD Jakiś typ w porsche też tankował. Dla zasady ich p------ę i będę jak ten Janusz tam tankował
#paliwo #orlen #shell #bp
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś z Was routexa z kodem 64? Nie mogę znaleźć żadnej listy produktów dozwolonej do kupienia...( ͡° ʖ̯ ͡°) Ponoć są to:
'produkty i usługi związane z samochodem'. Czyli zapewne srodki czystosci, wycieraczki, uchwyty do auta, zarowki itd? Ktoś może kiedyś się orientował w tym?
#routex #bp #circlek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@jakis_login: no tak ale 'akcesoria samochodowe' to na prawde pokazna lista moze byc. Wychodzi na to ze skoro wchodza w to opony czy akumulatory to pewnie pod akcesoria beda rowniez wszystkie kabelki i inne dziwne trzymadla do telefonow tabletow.
  • Odpowiedz
@adeekk1989: zapewne tak. Myślę, że możesz zapytać się na stacji, czym dokładnie są te akcesoria. Inna sprawa, że routex może nie przepuścić transakcji, jeśli będzie nabite coś, czego nabić się nie powinno. Warto zapytać ;)
  • Odpowiedz
Podpisaliśmy umowę z #bp na dostawy 6 mln ton ropy naftowej z norweskich złóż na Morzu Północnym. ( ͜͡ʖ ͡€)

Pierwszy tankowiec z zakontraktowaną ropą zawinie do gdańskiego portu we wrześniu 2024 r.

#ropa #energia #biznes
orlen_lite - Podpisaliśmy umowę z #bp na dostawy 6 mln ton ropy naftowej z norweskich...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile jest czasu na #myjnia ręczna #bp za każdą złotówkę?
Bo dostałem za tankowanie rabat 5zł i się zastanawiam czy warto go wykorzystać czy i tak taniej wyjdzie dalej używać dedykowanych.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki głupia sprawa, jestem stary, ale nigdy nie korzystałem z myjni automatycznej, dokładnie BP, bo to mam w bezpośredniej bliskości. Czy ktoś może mi wytłumaczyć łopatologicznie jak to zrealizować? xD Bo chyba trzeba pierw iść do obsługi i coś tam wykupić? #motoryzacja #samochody #bp #myjnia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój krótki ranking kompresorów do pompowania opon w Tomaszowie. Mój czyli tylko te z których korzystam.

1. Lotos przy ul. Wandy Panfil. Szczelna końcówka, właściwie nic nie trzeba robić po nałożeniu na wentyl. Chwilą i napompowane oba koła.

2. BP przy ul. Warszawskiej vis a vis wieżowca Kwiatowa / Dzieci Polskich. Trzeba przytrzymać ale pół minuty i 6 bar w opinie szosowej wciśnięte.
Poludnik20 - Mój krótki ranking kompresorów do pompowania opon w Tomaszowie. Mój czyl...

źródło: IMG_20231126_181052

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostawa towaru przez niemiecką firmę transportową HAVI. Na stacji BP w niespełna 60-cio tysięcznym Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie). Nagranie sprzed kwadransu. Pierwszy raz w Polsce widziałem ciężarówkę HAVI w marcu br. podczas zaopatrywania restauracji McDonalds na dworcu kolejowym Warszawa Zachodnia. Ale tak, HAVI dociera również do naszego miasteczka.

(7 listopada 2023)

#tomaszowmazowiecki #lodzkie #logistyka #gospodarka #britishpetroleum #bp #stacjapaliw
Poludnik20 - Dostawa towaru przez niemiecką firmę transportową HAVI. Na stacji BP w n...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@poczatkujacywycoopowicz: nie miało byc magicznego. Pokazuje Ci po prostu firmę która zna całą Europa + kilka krajów spoza niej, a której nie znałeś. A to, że docierają już na Polska prowincje oznacza, że i tutaj próg wejścia do prowadzenia biznesu jest coraz wyższy. Czy to źle? Zależy dla kogo. Dla klienta i dla pracownika — czyli dla większości, nie. Jest lepiej.

Jeśli sięgam po telefon w T—Mobile to wiem, że
  • Odpowiedz
Orlen to stacja paliw PREMIUM. Pionierzy w tej części Europy. Jak ktoś jeździ więcej, niż przeciętny kierowca miejski, to docenia Orlen na każdym kroku. Grupa Obajtka stworzyła korporację, która łączy biznes kilku różnych przedsiębiorstw:

- tradycyjna stacja paliw
- Żabka / Carrefour Express (oferta dyskontowa)
- McDonald's (Orlen lepszy)
- dowolne przydrożne bistro
red7000 - Orlen to stacja paliw PREMIUM. Pionierzy w tej części Europy. Jak ktoś jeźd...

źródło: 091911_r0_940

Pobierz

Lepsza sieć stacji w tej części Europy

  • Orlen to lider na rynku 67.1% (49)
  • Jest lepsza sieć z bogatszą ofertą (jaka? - w kom) 32.9% (24)

Oddanych głosów: 73

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000: orlen jako sieć owszem, jest fajny. Orlen jako twór polityczny nie jest fajny. No i ciężko jest jakoś tak te dwie kwestie rozdzielić, a oceniając całokształt to mamy ładne stacje, prezesa "brudną pałę" i kombinacje z cenami paliw
  • Odpowiedz
Siemano mirasy, ma ktoś doświadczenie czy tankując w czartek #paliwo diesel #bp ultimate w cenie zwykłego nadal otrzymuje się rabat -30gr na litrze po zeskanowaniu #payback? Bo jeżeli tak to zostałem wydymany bez mydła przez lokalnego janusza biznesu...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: na orlenie wystawiają fvat normalnie.

Aczkolwiek nie byłem w stanie uzyskać rabatu gdybym chciał zapłacić apka przy dystrybutorze. Musiałem pójść do kasy.
  • Odpowiedz
Może ma ktoś kartę Payback, a nie tankuje auta na stacji BP i mógłby się podzielić numerem karty? Chciałbym skorzystać ze zniżki na paliwo, a nie mam karty. Przy okazji komuś punkty nabije.
Często tankuje więc jakaś tam korzyść będzie.
#payback #bp
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach