Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@beer_man niestety zamordyści usunęli twój wpis, napisz jeszcze raz
@Icouldbeyourmom: Szkoda strzępić ryja
A czemu #bnt znikł? Miał do Rumunii do lasu jechać
źródło: temp_file7174171116311866003
Pobierz@Megasuper: a tam się coś nie o------o grubszego u banota? Takiego natężenia reklam jak w ostatnim czasie w jego socialach nie widziałem od początku istnienia
- 0
@drastic226 no właśnie. Dziwne to. Nagle też przestał podróżować. Coś się musiało o-----c
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@drastic226: Iwonka bo raz i won
@paxtax: Ale po co nazywać Iwonką dziewczynę która ma na imię Ewa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@PavulonRazPavulonDwa: Może ma to związek z dużą ilością reklam u Marcina ostatnio
źródło: IMG_2407
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Icouldbeyourmom śmieszny kolo, wpadłem na niego na lotnisku w Katarze jak do Polski ostatnio leciał
#odyn Jak obstawiacie ten związek? Będą żyli długo i szczęśliwie czy to tylko chwilowa przygoda? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) O ile można powiedzieć o jakimkolwiek związku.
Fajnie że jakaś baba się znalazła i szczerze to trochę zazdroszczę, bo ja podobny typ co całe 30 letnie życie był i jest bez baby.
Nie chcę tutaj wieszać nad nim psów i życzę mu jak najlepiej ale ta
Fajnie że jakaś baba się znalazła i szczerze to trochę zazdroszczę, bo ja podobny typ co całe 30 letnie życie był i jest bez baby.
Nie chcę tutaj wieszać nad nim psów i życzę mu jak najlepiej ale ta
@NzeroZeroB: ciekawe po którym napomnieniu że trzeba się myć i przebierać regularnie adam nie wytrzymie
ja mu zycze jak najlepiej, jak jakas fajna babka to oby z nia wytrzymal albo ona z nim, niestety w wielu przypadkach dziewczyny jutuberow albo nie przetrwaly albo robily pod gorke kanalowi danego delikwenta, najglosniejszy wstrzas to chyba Faza- caly sezon do kosza wrzucil przez to ze zla kobieta byla, z przymrozeniem oka, tak samo jak Pioter Pajak z podrozy wojownika znalazl dziewczyne, tej akurat nie trawie, to juz nie moge ogladac
- 3
- 4
@NIeLekajcieSie: Titouan Leduc 😉
#bnt cornyluft kiedyś to było

286
BNT 429 Ścianka do wspinaczki 165 metrów! LAGO DI LUZZONE / SZWAJCARIA

Zapraszam do wspinaczki po chwytach które zostały przymocowane do ogromnej Szwajcarskiej tamy! Mamy tutaj pięć trzydziestometrowych wyciągów o wycenie maksymalnie 6a+. Butelka Wessper z odcinka - https://wessper.com/b3-thermosteel/ https://www.youtube.com/@BNTvideo
z- 38
- #
- #
- #
- #
- #
- #
14
Marcin Banot

W tym odcinku naszym gościem jest Marcin Banot znany jako polski Spider-Man. Ten śmiałek zdobywa wieżowce bez asekuracji, a jego wyczyny śledzą setki tysięcy fanów na całym świecie. W rozmowie poruszamy temat jego głośnej wspinaczki na 125-metrowy Globant Tower w Buenos Aires, podczas której zos
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 5
- 1
@Icouldbeyourmom: to zobacz rolkę co wrzucił, pojechał dalej i pokazuje wieżowce :)
- 1
@johnblaze12345: Ostatni to Argentyna rok temu
- 1
źródło: 1000027907
Pobierz- 1
@TypowyDaltonista: no też mnie kusi xd
BNT sam sobie wybrał taki content a teraz jak ktoś narzeka na jego podróże to zaczyna się jakby irytować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już jego kumpel #przezswiatnafazie został lepiej przyjęty ze swoją podróżą bo nie nagrywa hurtowo takich samych vlogów xD
#banot #bnt #polskiyoutube
Już jego kumpel #przezswiatnafazie został lepiej przyjęty ze swoją podróżą bo nie nagrywa hurtowo takich samych vlogów xD
#banot #bnt #polskiyoutube

Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Wilsongumptokacper1819: Co? Jaki tablet?
@SergioMinetti: tak, tinder
- 1

- 1
@s3ba11: Zawsze mnie to ciekawi dlaczego, skoro inni zwykle zapisują. Choć moje uzasadnienie jest takie, żeby skarbówka nie widziała. Teraz podobno ich dojeżdżają z podatkami z darowizn, to ciężko się dzielić z Urzędem prowizją np. od 20 tysi...Jego tłumaczenia dlaczego to robi, wydają mi się lekką ściemą...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@K-S- nazywa go tak, bo jest frustratem, który zazdrości podróży, ale nie ma kasy i odwagi






















Fajnie by tak było na tydzien taką Rumunie zaliczyć
#bnt #youtube #podroze https://youtu.be/AFQLfyParzA