Jako, że w nocy napisałem ten wpis, to nie bardzo miałem szansę do kogoś dotrzeć, tak więc zapraszam do przeczytania i krytyki mego stylu, ponieważ wiem dobrze, ze wiele mi brakuje do idealnej pisowni, dlatego chciałbym prosić o opinie wasze. Wpis jest o ciszy przed burzą i spacerze

http://hacerking.blogspot.com/2015/06/cisza-przed-burza.html

#grammarnazi #blog #blogger #reklama
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach