Wpis z mikrobloga

Dziś chciałbym zwrócić Waszą uwagę na projekt, który moim zdaniem ma bardzo duży potencjał, a przy tym jest prawie nieznany pod tagiem #kryptowaluty. Czy słyszeliście o SportyCo?

Nie? A czy słyszeliście historie, o tym jak kibice finansowali utalentowanych sportowców, aby ci mogli wziąć udział w igrzyskach olimpijskich? O bokserach na których brak funduszy? O braku wsparcia dla klubów koszykówki i marnujących się talentach na polskich podwórkach? Brak odpowiedniego finansowania sportowców to duży problem, ale często zawodzi też dystrybucja tych środków i ich marnotrawstwo, którego dopuszczają się instytucje rządzące przemysłem sportowym, takie jak PZPN czy PKOL.

SportyCo zdaje się mieć receptę na te problemy. Jest to projekt oparty o technologię #blockchain, który może całkowicie zrewolucjonizować przemysł sportowy, tworząc zdecentralizowaną platformę, dzięki której fani będą mogli bezpośrednio wspierać swoich ulubionych sportowców. SportyCo posiada swój token #SPF oparty o platformę #ethereum.

Model biznesowy proponowany przez SportyCo zakłada, że powierzone środki będą inwestycją, a każdy kto zdecyduje się zainwestować w rozwój kariery danego sportowca, otrzyma procent osiąganych przez niego zysków, kiedy ten zacznie odnosić sukcesy.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani co do niewątpliwego sukcesu SportyCo, to może przekona Was fakt, że w projekt są zaangażowane dwie gwazdy piłki nożnej, Ronaldinho Gaúcho, oraz Roberto Carlos RC3! Z czego ten drugi pełni funkcję Partnership Managera i jest aktywnie zaangażowany w projekt ( ͡º ͜ʖ͡º).

Czy znacie jakieś podobne projekty?

Zastrzeżenie: to co napisałem, NIE jest poradą finansową. Są to tylko moje opinie. Nie ponoszę odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne, które podejmujesz.

#kryptowaluty #sport #pilkanozna
  • 6
@lusch na której giełdzie kupiłeś? Brzmi bardzo spoko. Zastanawiam się jak to będzie teraz kupujesz token za xx A kiedyś ten token jako wsparcie jak będzie rozliczany?